Soccer Matches - 2021-11-30

2021-11-30
Argentine Division 2 1 X 2  
2021-11-30 00:10:00 Ferrol Carril Oeste 0 - 1 San Martin Tucuman - - -
Argentine Division 1 1 X 2  
2021-11-30 00:30:00 Central Cordoba SDE 5 - 0 Arsenal de Sarandi - - -
2021-11-30 00:30:00 CA Platense 4 - 2 CA Huracan - - -
Colombia Copa Premier 1 X 2  
2021-11-30 00:40:00 Bogota FC 1 - 3 Llaneros FC - - -
India Santosh Trophy 1 X 2  
2021-11-30 04:00:00 Tripura 2 - 0 Manipur - - -
India League Women 1 X 2  
2021-11-30 04:00:00 Meghalaya (W) 1 - 2 Daman Diu (W) - - -
2021-11-30 04:00:00 Kerala (W) 3 - 1 Uttarakhand FC (W) - - -
Indonesia Liga 3 1 X 2  
2021-11-30 06:00:00 Persepam Pamekasan 0 - 1 Persepon Ponorogo - - -
India Bangalore Super Division 1 X 2  
2021-11-30 06:15:00 ADE FC 1 - 3 Deccan Rovers FC - - -
Chinese Football Association Jia League 1 X 2  
2021-11-30 07:00:00 Zhejiang Greentown 1 - 3 Chengdu Better City FC - - -
Chinese Women’s Super League 1 X 2  
2021-11-30 07:00:00 Shanghai RCB (w) 2 - 1 Guangdong Meizhou Huijun (w) - - -
Indonesia Liga 3 1 X 2  
2021-11-30 07:15:00 Sulut FC 0 - 1 Panzer Pegadaian - - -
Chinese Women’s Super League 1 X 2  
2021-11-30 07:30:00 Jiangsu Suning (w) 1 - 2 Wuhan Jianghan (w) - - -
Indonesia Liga 3 1 X 2  
2021-11-30 08:00:00 Jakarta United FC 2 - 0 Persitara Jakarta Utara - - -
2021-11-30 08:00:00 PSJS Jakarta Selatan 0 - 2 Taruna Persada - - -
Indonesia Division 1 1 X 2  
2021-11-30 08:15:00 Putra Sinar Giri 1 - 1 PS Hizbul Wathan - - -
2021-11-30 08:15:00 Dewa United FC 0 - 1 Persekat Tegal - - -
India Bangalore Super Division 1 X 2  
2021-11-30 08:15:00 Kickstart Karnataka FC 4 - 1 BUFC - - -
India Santosh Trophy 1 X 2  
2021-11-30 08:30:00 Arunachal 0 - 0 Assam - - -
2021-11-30 08:30:00 Nagaland 0 - 1 Mizoram - - -
Tajikistan Vysshaya Liga 1 X 2  
2021-11-30 09:00:00 Khujand 0 - 0 FC Istiklol Dushanbe - - -
India League Women 1 X 2  
2021-11-30 09:00:00 Mizoram (W) 4 - 0 Madhya Pradesh (W) - - -
2021-11-30 09:00:00 Pondicherry (W) 0 - 12 Manipur FC (W) - - -
Indonesia Liga 3 1 X 2  
2021-11-30 09:00:00 Gresik United 2 - 0 Bumi Wali FC - - -
International Friendly 1 X 2  
2021-11-30 09:05:00 Australia (w) 1 - 1 USA (w) - - -
Arab Nations Cup 1 X 2  
2021-11-30 10:00:00 Tunisia 5 - 1 Mauritania - - -
Turkey Cup 1 X 2  
2021-11-30 10:00:00 Kasimpasa 5 - 0 Kestel - - -
2021-11-30 10:00:00 Bandirmaspor 5 - 0 S.Urfaspor - - -
Armenia Premier League 1 X 2  
2021-11-30 10:00:00 Alashkert 1 - 0 Ararat Yerevan - - -
Azerbaijan Division 2 1 X 2  
2021-11-30 10:00:00 Qaradag Lokbatan 3 - 2 Sabah II - - -
2021-11-30 10:00:00 Qarabag II 1 - 1 Zaqatala FK - - -
2021-11-30 10:00:00 Standard Sumgayit II 0 - 3 FK MOIK Baku - - -
International Friendly 1 X 2  
2021-11-30 10:00:00 Korea Rep (w) 0 - 2 New Zealand (w) - - -
Turkmenistan Premier League 1 X 2  
2021-11-30 10:00:00 FC Ahal 1 - 2 FC Altyn Asyr - - -
India Bangalore Super Division 1 X 2  
2021-11-30 10:15:00 MEG 0 - 3 Bengaluru B - - -
Turkey Cup 1 X 2  
2021-11-30 11:00:00 Genclerbirligi 1 - 1 Mardin BB - - -
2021-11-30 11:00:00 Istanbulspor 2 - 3 Afjet Afyonspor - - -
Syrian Cup 1 X 2  
2021-11-30 11:00:00 Ommal Hama 0 - 3 Mork - - -
2021-11-30 11:00:00 Afrin SC 6 - 0 Hayjanah SC - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2021-11-30 11:00:00 Hapoel Kfar Saba U19 0 - 0 Hapoel Hadera U19 - - -
Poland Cup 1 X 2  
2021-11-30 11:00:00 Olimpia Grudziadz 2 - 2 Swit Nowy Dwor Mazowiecki - - -
Indonesia Division 1 1 X 2  
2021-11-30 11:15:00 Sriwijaya FC 1 - 2 PSMS Medan - - -
2021-11-30 11:15:00 Persijap Jepara 0 - 1 PSIM Yogyakarta - - -
Chinese Football Association Jia League 1 X 2  
2021-11-30 11:30:00 Beijing BeiKong 0 - 2 Shanxi Chang An Athletic FC - - -
2021-11-30 11:30:00 Suzhou Dongwu 0 - 1 Nantong Zhiyun - - -
Persian Gulf Pro League 1 X 2  
2021-11-30 11:30:00 Shahrdary Arak 0 - 0 Zob Ahan - - -
2021-11-30 11:30:00 Shahr Khodrou 0 - 0 Fajr Sepasi - - -
Israel B League 1 X 2  
2021-11-30 11:30:00 Maccabi Tzur Shalom 0 - 2 Hapoel Migdal HaEmek - - -
Chinese Football Association Jia League 1 X 2  
2021-11-30 11:35:00 Meizhou Hakka 0 - 2 Wuhan three town - - -
Turkey Cup 1 X 2  
2021-11-30 12:00:00 Bursaspor 1 - 1 Kirsehir Koyhizmetleri - - -
2021-11-30 12:00:00 Altay Spor Kulubu 4 - 2 Manisa BB Spor - - -
Serbia Cup 1 X 2  
2021-11-30 12:00:00 FK Radnicki Novi Belgrad 1 - 1 Metalac Gornji Milanovac - - -
Israel B League 1 X 2  
2021-11-30 12:00:00 Rubi Shapira 0 - 1 Hapoel Herzliya - - -
2021-11-30 12:00:00 Hapoel Azor 1 - 3 Bnei Eilat - - -
2021-11-30 12:00:00 Hapoel Marmorek lrony Rehovot 3 - 1 Hapoel Ashkelon - - -
2021-11-30 12:00:00 Maccabi Yavne 1 - 0 Agudat Sport Nordia Jerusalem - - -
2021-11-30 12:00:00 Sport Club Dimona 1 - 3 Hapoel Kfar Shalem - - -
2021-11-30 12:00:00 Shimshon Tel Aviv 3 - 0 Hapoel Bnei Lod - - -
Women World Cup Europe Qualifying 1 X 2  
2021-11-30 12:00:00 Bosnia and Herzegovina (w) 1 - 0 malta (w) - - -
Ethiopia Premier League 1 X 2  
2021-11-30 12:00:00 Kedus Giorgis 1 - 1 Sidama Bunna - - -
Argentina Reserve League 1 X 2  
2021-11-30 12:00:00 Defensa y Justicia Reserves 0 - 2 Colon Reserves - - -
2021-11-30 12:00:00 Boca Juniors Reserve 1 - 0 Newell's Reserves - - -
2021-11-30 12:00:00 Argentinos Jrs Reserves 1 - 2 Gimnasia LP Reserves - - -
2021-11-30 12:00:00 Temperley Reserves 0 - 2 Tigre Reserves - - -
Indonesia Liga 3 1 X 2  
2021-11-30 12:00:00 Persekabpas Pasuruan 0 - 1 Persatu Tuban - - -
International Friendly 1 X 2  
2021-11-30 12:00:00 Montenegro U16 1 - 1 Turkey U16 - - -
Uganda Premier League 1 X 2  
2021-11-30 12:00:00 Onduparaka FC 1 - 1 Express FC - - -
2021-11-30 12:00:00 Tooro United 2 - 4 defense forces - - -
2021-11-30 12:00:00 URA Kampala 0 - 0 Uganda Police FC - - -
2021-11-30 12:00:00 Wakiso Giants FC 4 - 2 Bright Stars - - -
2021-11-30 12:00:00 Busoga United 0 - 1 Arua Hill SC - - -
2021-11-30 12:00:00 Mbarara City 1 - 0 SC Villa - - -
Saudi Arabia Division 1 1 X 2  
2021-11-30 12:05:00 Al-Draih 2 - 4 Al Sahel - - -
2021-11-30 12:20:00 Al-Orubah 1 - 0 Al-adalh - - -
Persian Gulf Pro League 1 X 2  
2021-11-30 12:30:00 Foolad Khozestan 0 - 0 Tractor S.C. - - -
Israel B League 1 X 2  
2021-11-30 12:30:00 Hapoel Bnei Zalfa 0 - 0 Hapoel Bueine - - -
2021-11-30 12:30:00 Hapoel Ironi Baka El Garbiya 5 - 0 Moadon Sport Tira - - -
2021-11-30 12:30:00 Tzeirey Kafr Kana 0 - 1 Hapoel Kafr Kanna - - -
2021-11-30 12:30:00 Hapoel Bikat Hayarden 1 - 2 MS Ironi Kuseife - - -
2021-11-30 12:30:00 Shimshon Kafr Qasim 2 - 0 Hapoel Holon Yaniv - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2021-11-30 12:30:00 Maccabi Netanya U19 1 - 1 Hapoel Kiryat Shmona U19 - - -
Brazil U20 Cup 1 X 2  
2021-11-30 12:30:00 Goiania (Youth) 3 - 2 Maracana U20 - - -
Saudi Arabia Division 1 1 X 2  
2021-11-30 12:35:00 Ohod Medina 3 - 2 Al Khaleej Club - - -
Uruguay Primera Division 1 X 2  
2021-11-30 12:45:00 CA River Plate 4 - 2 Villa Espanola - - -
England Reserves League 1 X 2  
2021-11-30 12:58:00 Morecambe Reserve 1 - 1 Preston (R) - - -
Arab Nations Cup 1 X 2  
2021-11-30 13:00:00 Iraq 1 - 1 Oman - - -
Bulgaria Premier League 1 X 2  
2021-11-30 13:00:00 Botev Plovdiv 2 - 1 Botev Vratsa - - -
Malaysia Cup 1 X 2  
2021-11-30 13:00:00 Kuala Lumpur 2 - 0 Johor Darul Takzim - - -
Libyan Premier League 1 X 2  
2021-11-30 13:00:00 Al Akhdar 2 - 0 Altai Phoenix - - -
Denmark Reserve League 1 X 2  
2021-11-30 13:00:00 Odense BK Reserve 1 - 2 Vejle Reserve - - -
Rwanda National League 1 X 2  
2021-11-30 13:00:00 Musanze FC 2 - 1 Gorilla FC - - -
Tanzania Ligue 1 1 X 2  
2021-11-30 13:00:00 Biashara United FC 1 - 1 Polisi Tanzania FC - - -
Brazil U20 Cup 1 X 2  
2021-11-30 13:00:00 Santa Barbara U20 2 - 1 Belavistense U20 - - -
Bolivia Regional League 1 X 2  
2021-11-30 13:00:00 Real Tomayapo Reserves 2 - 3 Nacional Potosi Reserves - - -
England U23 1.Liga 1 X 2  
2021-11-30 13:00:00 Cardiff City U23 2 - 0 Colchester United U23 - - -
2021-11-30 13:00:00 Watford U23 1 - 4 Ipswich U23 - - -
Libyan Premier League 1 X 2  
2021-11-30 13:30:00 Al Khmes 0 - 1 Al Zawi A - - -
Indonesia Division 1 1 X 2  
2021-11-30 13:30:00 Perserang Serang 1 - 0 Perseru Serui - - -
England U23 1.Liga 1 X 2  
2021-11-30 13:30:00 Millwall U23 1 - 1 Bristol City U23 - - -
Indonesia Super League 1 X 2  
2021-11-30 13:45:00 Bali United 5 - 0 Persiraja Aceh - - -
Slovak Super Liga 1 X 2  
2021-11-30 14:00:00 FK Senica 2 - 2 MSK Zilina - - -
Turkey Cup 1 X 2  
2021-11-30 14:00:00 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 - 1 Bodrumspor - - -
Indian Super League 1 X 2  
2021-11-30 14:00:00 Odisha FC 6 - 4 East Bengal - - -
Women World Cup Europe Qualifying 1 X 2  
2021-11-30 14:00:00 Azerbaijan (w) 1 - 0 Montenegro (w) - - -
2021-11-30 14:00:00 Bulgaria (w) 1 - 4 Serbia (w) - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2021-11-30 14:00:00 Maccabi Tel Aviv U19 2 - 3 Hapoel Tel Aviv U19 - - -
2021-11-30 14:00:00 Beitar Jerusalem Oren U19 5 - 0 Ironi Nesher U19 - - -
Botswana Premier League 1 X 2  
2021-11-30 14:00:00 Township Rollers 5 - 0 BR Highlanders - - -
Holland Reserve League 1 X 2  
2021-11-30 14:00:00 FC Groningen Reserves 3 - 2 Heerenveen U21 - - -
Saudi Arabia Division 1 1 X 2  
2021-11-30 14:25:00 Al-Nahdha 1 - 1 Al-Ameade - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2021-11-30 14:30:00 Maccabi Petach Tikva U19 2 - 1 Sectzya Nes Ziona U19 - - -
Croatia Cup 1 X 2  
2021-11-30 15:00:00 HNK Gorica 2 - 2 Istra 1961 Pula - - -
Spanish Copa Del Rey 1 X 2  
2021-11-30 15:00:00 CD Cayon 0 - 2 SD Huesca - - -
2021-11-30 15:00:00 CD Marchamalo 0 - 1 Real Valladolid - - -
Women World Cup Europe Qualifying 1 X 2  
2021-11-30 15:00:00 Kosovo (w) 1 - 3 Albania (w) - - -
2021-11-30 15:00:00 Turkey (w) 3 - 2 Israel (w) - - -
Ethiopia Premier League 1 X 2  
2021-11-30 15:00:00 Ethiopia Bunna 2 - 1 Jimma Aba Jifar - - -
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 1 X 2  
2021-11-30 15:00:00 Rio Ave U19 1 - 0 Braga U19 - - -
Bulgaria Premier League 1 X 2  
2021-11-30 15:30:00 Beroe Stara Zagora 2 - 1 Slavia Sofia - - -
Israel B League 1 X 2  
2021-11-30 15:30:00 Ironi Nesher 2 - 0 Hapoel Bnei Arrara Ara - - -
Romania - Liga 2 Seria 1 X 2  
2021-11-30 15:30:00 Universitaea Cluj 1 - 2 Astra Giurgiu - - -
Ivory Coast Premier Division 1 X 2  
2021-11-30 15:30:00 SOL FC Abobo 2 - 0 USC Bassam - - -
International Friendly 1 X 2  
2021-11-30 15:30:00 Colombia (w) 1 - 0 Uruguay (w) - - -
Turkey Cup 1 X 2  
2021-11-30 15:59:00 Adana Demirspor 5 - 0 Serik Belediyespor - - -
Libyan Premier League 1 X 2  
2021-11-30 15:59:00 Al-Nasr Benghazi 2 - 0 Al-Tahaddi - - -
Women World Cup Europe Qualifying 1 X 2  
2021-11-30 15:59:00 Croatia (w) 4 - 0 Moldova (w) - - -
Tanzania Ligue 1 1 X 2  
2021-11-30 15:59:00 Azam 1 - 0 Mtibwa Sugar - - -
Botswana Premier League 1 X 2  
2021-11-30 15:59:00 BDF XI 2 - 1 Gaborone United - - -
Arab Nations Cup 1 X 2  
2021-11-30 16:30:00 Qatar 1 - 0 Bahrain - - -
Women World Cup Europe Qualifying 1 X 2  
2021-11-30 16:30:00 Romania (w) 0 - 5 Italy (w) - - -
2021-11-30 16:30:00 Lithuania (w) 0 - 7 Switzerland (w) - - -
Italian Serie B 1 X 2  
2021-11-30 17:00:00 Pisa 1 - 1 Perugia - - -
2021-11-30 17:00:00 Cremonese 1 - 1 Frosinone - - -
Israel Premier League 1 X 2  
2021-11-30 17:00:00 Maccabi Petah Tikva FC 1 - 1 Hapoel Hadera - - -
Women World Cup Europe Qualifying 1 X 2  
2021-11-30 17:00:00 Hungary (w) 4 - 2 Ukraine (w) - - -
2021-11-30 17:00:00 Cyprus (w) 0 - 4 Iceland (w) - - -
2021-11-30 17:00:00 Denmark (w) 3 - 1 Russia (w) - - -
2021-11-30 17:00:00 Slovenia (w) 0 - 0 Greece (w) - - -
Colombia Regional League 1 X 2  
2021-11-30 17:00:00 Molino Viejo 0 - 0 CD Los Del Sur - - -
Poland Cup 1 X 2  
2021-11-30 17:00:00 Korona Kielce 1 - 2 Gornik Leczna - - -
Italian Serie A 1 X 2  
2021-11-30 17:30:00 Atalanta 4 - 0 Venezia - - -
2021-11-30 17:30:00 Fiorentina 3 - 1 Sampdoria - - -
Croatia Cup 1 X 2  
2021-11-30 17:30:00 NK Lokomotiva Zagreb 3 - 6 Hajduk Split - - -
Israel Premier League 1 X 2  
2021-11-30 17:30:00 Maccabi Netanya 0 - 1 Ashdod MS - - -
Spanish Copa Del Rey 1 X 2  
2021-11-30 17:30:00 Naxara 0 - 1 Andorra CF - - -
Israel B League 1 X 2  
2021-11-30 17:30:00 Maccabi Herzliya 2 - 3 Maccabi Shaarayim - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2021-11-30 17:30:00 Hapoel Raanana Roei U19 3 - 0 Bnei Sakhnin U19 - - -
German 3.Liga 1 X 2  
2021-11-30 18:00:00 TSV 1860 Munchen 1 - 3 SV Waldhof Mannheim - - -
Germany Regionalliga 1 X 2  
2021-11-30 18:00:00 SC Eltersdorf 1 - 3 FC Memmingen - - -
German 3.Liga 1 X 2  
2021-11-30 18:00:00 Wurzburger Kickers 0 - 2 Eintracht Braunschweig - - -
Germany Regionalliga 1 X 2  
2021-11-30 18:00:00 Berliner AK 07 1 - 3 Berliner FC Dynamo - - -
Turkey Cup 1 X 2  
2021-11-30 18:00:00 Antalyaspor 4 - 0 Amedspor - - -
Spanish Copa Del Rey 1 X 2  
2021-11-30 18:00:00 Victoria CF 0 - 8 Villarreal - - -
2021-11-30 18:00:00 CD Laguna 0 - 7 Granada CF - - -
2021-11-30 18:00:00 Unami CP 0 - 3 Alaves - - -
Women World Cup Europe Qualifying 1 X 2  
2021-11-30 18:00:00 Sweden (w) 3 - 0 Slovakia (w) - - -
2021-11-30 18:00:00 Portugal (w) 1 - 3 Germany (w) - - -
Ivory Coast Premier Division 1 X 2  
2021-11-30 18:00:00 Societe Omnisports De L'Armee 1 - 0 CO Korhogo - - -
Brazil Campeonato Paulista Youth 1 X 2  
2021-11-30 18:00:00 Vitoria da Conquista BA U20 4 - 0 Jacob AL U20 - - -
2021-11-30 18:00:00 Boca Junior SE U20 1 - 6 EC Bahia U20 - - -
International Friendly 1 X 2  
2021-11-30 18:00:00 Morocco (w) 2 - 0 Senegal (w) - - -
Israel Premier League 1 X 2  
2021-11-30 18:15:00 Hapoel Bnei Sakhnin FC 2 - 0 Beitar Jerusalem - - -
Romania Cup 1 X 2  
2021-11-30 18:30:00 Chindia Targoviste 1 - 2 Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - - -
Israel B League 1 X 2  
2021-11-30 18:45:00 Hapoel Bnei Pardes 2 - 4 Hapoel Iksal - - -
2021-11-30 18:45:00 MS Tseirey Taybe 1 - 1 Ironi Tiberias - - -
England Johnstone 1 X 2  
2021-11-30 19:00:00 Bolton Wanderers 1 - 0 Fleetwood Town - - -
2021-11-30 19:00:00 Carlisle United 1 - 1 Lincoln City - - -
2021-11-30 19:00:00 Rotherham United 1 - 1 Port Vale - - -
2021-11-30 19:00:00 Charlton Athletic 2 - 1 Aston Villa U21 - - -
2021-11-30 19:00:00 Forest Green Rovers 1 - 1 Chelsea U21 - - -
2021-11-30 19:00:00 Leyton Orient 0 - 0 Milton Keynes Dons - - -
2021-11-30 19:00:00 Cambridge United 2 - 0 Walsall - - -
Arab Nations Cup 1 X 2  
2021-11-30 19:00:00 United Arab Emirates 2 - 1 Syrian - - -
Spanish Copa Del Rey 1 X 2  
2021-11-30 19:00:00 Teruel 0 - 1 AD Alcorcon - - -
2021-11-30 19:00:00 UC Ceares 0 - 1 Sporting Gijon - - -
2021-11-30 19:00:00 Rio Sports 0 - 2 FC Cartagena - - -
Women World Cup Europe Qualifying 1 X 2  
2021-11-30 19:00:00 Ireland (w) 11 - 0 Georgia (w) - - -
2021-11-30 19:00:00 England (w) 20 - 0 Latvia (w) - - -
2021-11-30 19:00:00 Luxembourg (w) 0 - 8 Austria (w) - - -
Germany Oberliga NOFV 1 X 2  
2021-11-30 19:00:00 FC Hagen/Uthlede 1 - 0 TB Uphusen - - -
International Friendly 1 X 2  
2021-11-30 19:00:00 Paraguay (w) 4 - 2 Peru (w) - - -
Italian Serie B 1 X 2  
2021-11-30 19:25:00 Vicenza 2 - 3 Benevento - - -
English Premier League 1 X 2  
2021-11-30 19:30:00 Newcastle United 1 - 1 Norwich City - - -
Italian Serie B 1 X 2  
2021-11-30 19:30:00 Spal 1 - 3 Lecce - - -
2021-11-30 19:30:00 Pordenone Calcio SSD 2 - 0 Alessandria - - -
2021-11-30 19:30:00 Reggina 1 - 2 Ascoli - - -
2021-11-30 19:30:00 Monza 4 - 1 Cosenza Calcio 1914 - - -
Spanish Copa Del Rey 1 X 2  
2021-11-30 19:30:00 Atletico Sanluqueno 2 - 0 Sabadell - - -
Uruguay Primera Division 1 X 2  
2021-11-30 19:30:00 Centro Atletico Fenix 0 - 0 Boston River - - -
Women World Cup Europe Qualifying 1 X 2  
2021-11-30 19:30:00 Belgium (w) 4 - 0 Poland (w) - - -
Malta First Division League 1 X 2  
2021-11-30 19:30:00 Rabat Ajax 2 - 7 San Gwann - - -
England Conference South Division 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Tonbridge Angels 0 - 0 St Albans City 3.25 1.83 3.75
England Southern League Central Division 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Biggleswade Town 2 - 2 Tamworth - - -
England Northern Premier League 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Morpeth Town 2 - 1 Basford Utd - - -
England Southern League Central Division 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Peterborough Sports 4 - 1 Hednesford Town - - -
England Southern Premier League 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Hendon 3 - 0 Metropolitan Police - - -
England Southern League Central Division 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Stratford Town 4 - 2 Nuneaton Borough - - -
England Conference North Division 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Hereford United 3 - 0 Kettering Town - - -
England Conference South Division 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Oxford City 1 - 0 Ebbsfleet United - - -
England Ryman(Isthmian) League Premier Division 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Bowers Pitsea 1 - 1 Cray Wanderers - - -
2021-11-30 19:45:00 Horsham 2 - 0 Wingate Finchley - - -
2021-11-30 19:45:00 Merstham 2 - 2 Bishop's Stortford - - -
2021-11-30 19:45:00 Potters Bar Town 1 - 2 Carshalton Athletic FC - - -
Italian Serie A 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Salernitana 0 - 2 Juventus - - -
2021-11-30 19:45:00 Verona 0 - 0 Cagliari - - -
Scottish Premier League 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Motherwell 1 - 0 Dundee United - - -
England Conference 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Wrexham 0 - 2 Yeovil Town 1.57 5.00 3.60
England FA Cup 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Exeter City 2 - 1 Bradford City - - -
England Johnstone 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Accrington Stanley 1 - 1 Wigan Athletic - - -
2021-11-30 19:45:00 Sutton United 0 - 0 Stevenage Borough - - -
2021-11-30 19:45:00 Swindon Town 1 - 2 Colchester United - - -
England FA Vase 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Farsley Celtic 1 - 0 Stalybridge Celtic - - -
2021-11-30 19:45:00 Liversedge 1 - 3 Lancaster City - - -
2021-11-30 19:45:00 Southport FC 1 - 1 Darlington - - -
2021-11-30 19:45:00 Spennymoor Town 0 - 0 Chorley FC - - -
2021-11-30 19:45:00 Matlock Town 3 - 2 Marske United - - -
2021-11-30 19:45:00 Whitby Town 0 - 1 Nantwich Town - - -
Northern Ireland Premier League 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Crusaders 2 - 0 Portadown - - -
2021-11-30 19:45:00 Dungannon Swifts 0 - 2 Glenavon Lurgan - - -
2021-11-30 19:45:00 Larne FC 1 - 1 Cliftonville - - -
2021-11-30 19:45:00 Linfield FC 2 - 0 Carrick Rangers - - -
2021-11-30 19:45:00 Warrenpoint Town 1 - 2 Ballymena United - - -
Scotland Bells Challenge Cup 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Cove Rangers 5 - 1 Glasgow Rangers U21 - - -
2021-11-30 19:45:00 Hamilton Academical 2 - 3 Kilmarnock - - -
2021-11-30 19:45:00 Inverness 0 - 0 Raith Rovers - - -
Belgian Cup 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Seraing United 3 - 3 Anderlecht - - -
Bolivia Primera Division 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 San Jose 0 - 2 Oriente Petrolero - - -
England Ryman(Isthmian) League 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Staines Town 0 - 1 Basingstoke Town - - -
ENG SD1 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Hertford Town 1 - 1 Thame United - - -
2021-11-30 19:45:00 Hastings United 2 - 0 Chichester City - - -
England Northern League Division One 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Belper Town 4 - 0 Sutton Coldfield Town - - -
Southern League Cup 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Harlow Town 1 - 2 Berkhamsted Town - - -
2021-11-30 19:45:00 Rushall Olympic 2 - 0 bromsgrove - - -
2021-11-30 19:45:00 Walton Casuals 2 - 1 Hayes Yeading United - - -
2021-11-30 19:45:00 Royston Town 2 - 1 St Neots Town - - -
Gibraltar Premier Division 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 FC Lincoln 3 - 0 Mons Calpe SC - - -
England Ryman Cup 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Basildon United 2 - 3 Romford - - -
England Southern League Central Division 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 Alvechurch 5 - 1 Stourbridge - - -
Argentina Torneo B 1 X 2  
2021-11-30 19:45:00 CA Juventud de Puerto Tirol 1 - 2 Don Orione - - -
Argentina Reserve League 1 X 2  
2021-11-30 19:50:00 Quilmes Reserves 2 - 1 Chacarita Juniors Reserves - - -
Argentine Division 1 1 X 2  
2021-11-30 20:00:00 San Lorenzo 1 - 0 Sarmiento Junin - - -
Spanish Copa Del Rey 1 X 2  
2021-11-30 20:00:00 CFJ Mollerussa 1 - 5 Getafe - - -
2021-11-30 20:00:00 CD Ebro 0 - 5 Celta Vigo - - -
2021-11-30 20:00:00 CD Montijo 0 - 1 Burgos CF - - -
2021-11-30 20:00:00 Aguilas CF 1 - 1 Almeria - - -
2021-11-30 20:00:00 Albacete 1 - 1 Racing de Ferrol - - -
2021-11-30 20:00:00 Badajoz 0 - 3 CD Alcoyano - - -
Women World Cup Europe Qualifying 1 X 2  
2021-11-30 20:00:00 Spain (w) 8 - 0 Scotland (w) - - -
International Friendly 1 X 2  
2021-11-30 20:00:00 Ecuador (w) 2 - 2 Argentina (w) - - -
Women World Cup Europe Qualifying 1 X 2  
2021-11-30 20:10:00 France (w) 2 - 0 Wales (w) - - -
English Premier League 1 X 2  
2021-11-30 20:15:00 Leeds United 1 - 0 Crystal Palace - - -
Portugal Primeira Liga 1 X 2  
2021-11-30 20:15:00 Sporting Braga 4 - 1 Vizela - - -
International Friendly 1 X 2  
2021-11-30 21:00:00 Dominican Republic (w) 1 - 1 Trinidad Tobago (w) - - -
Primera Division de Venezuela 1 X 2  
2021-11-30 21:10:00 CD Hermanos Colmenares 4 - 0 Deportivo Metropolitano - - -
Brazil Serie A 1 X 2  
2021-11-30 22:00:00 Juventude 1 - 0 Bragantino - - -
Uruguay Segunda 1 X 2  
2021-11-30 22:00:00 Cerro Montevideo 1 - 2 Defensor Sporting Montevideo - - -
Paraguay Cup 1 X 2  
2021-11-30 22:00:00 Atletico Tembetary 0 - 2 Libertad - - -
Argentine Division 1 1 X 2  
2021-11-30 22:15:00 Boca Juniors 0 - 0 Newells Old Boys - - -
Brazil Serie D 1 X 2  
2021-11-30 22:30:00 ASEEV 2 - 2 Cerrado EC - - -
International Friendly 1 X 2  
2021-11-30 22:30:00 Mexico (w) 0 - 0 Canada (w) - - -
Brazil Serie A 1 X 2  
2021-11-30 23:00:00 Flamengo 2 - 1 Ceara - - -
Primera Division de Venezuela 1 X 2  
2021-11-30 23:30:00 Academia Puerto Cabello 0 - 0 Portuguesa FC - - -