Soccer Matches - 2021-12-04

2021-12-04
Argentine Division 1 1 X 2  
2021-12-04 00:30:00 Velez Sarsfield 0 - 0 Patronato Parana - - -
Argentina Torneo B 1 X 2  
2021-12-04 00:30:00 Deportivo Brinkmann 4 - 0 9 de Julio Morteros - - -
Argentine Torneo A 1 X 2  
2021-12-04 00:35:00 San Lorenzo Alem 0 - 0 Deportivo de Ovanta - - -
Argentina Torneo B 1 X 2  
2021-12-04 00:35:00 Villa Belgrano De Junin 2 - 2 Mariano Moreno Junin - - -
Uruguay Segunda 1 X 2  
2021-12-04 00:45:00 Defensor Sporting Montevideo 0 - 1 Cerro Montevideo - - -
New Zealand NRFL Premier Division Women 1 X 2  
2021-12-04 01:00:00 Canterbury United (w) 3 - 2 Capital FF (w) - - -
New Zealand South Central Series 1 X 2  
2021-12-04 01:00:00 Wellington Phoenix Reserve 6 - 0 Western Suburbs - - -
Argentina Torneo B 1 X 2  
2021-12-04 01:00:00 Juventud Antoniana 3 - 0 Villa San Antonio - - -
Japan Women Empresss Cup 1 X 2  
2021-12-04 01:30:00 JFA Academy Fukushima (w) 0 - 0 Shizuoka Sangyo University (w) - - -
2021-12-04 01:30:00 Angeviolet Hiroshima (w) 3 - 0 Diosa Izumo (W) - - -
Liga Nacional de Guatemala 1 X 2  
2021-12-04 02:00:00 Xelaju MC 0 - 1 C.S.D. Comunicaciones - - -
Japan Women Empresss Cup 1 X 2  
2021-12-04 02:00:00 Tokuyama University (w) 0 - 2 Fukuoka AN (w) - - -
Mexico Liga MX Femenil 1 X 2  
2021-12-04 02:00:00 Club America (w) 2 - 1 Chivas Guadalajara (w) - - -
2021-12-04 03:30:00 Tijuana (w) 1 - 1 Monterrey (w) - - -
Japan Women Empresss Cup 1 X 2  
2021-12-04 04:30:00 Cerezo Osaka Sakai Ladies Academy 8 - 0 Japan Soccer College (w) - - -
2021-12-04 04:30:00 SEISA OSA Rheia (W) 1 - 5 Ntv Menina (w) - - -
J-League Division 1 1 X 2  
2021-12-04 05:00:00 FC Tokyo 0 - 0 Avispa Fukuoka - - -
2021-12-04 05:00:00 Gamba Osaka 0 - 0 Shonan Bellmare - - -
2021-12-04 05:00:00 Kashiwa Reysol 2 - 3 Oita Trinita - - -
2021-12-04 05:00:00 Nagoya Grampus 0 - 0 Urawa Red Diamonds - - -
2021-12-04 05:00:00 Sagan Tosu 0 - 2 Vissel Kobe - - -
2021-12-04 05:00:00 Shimizu S-Pulse 2 - 1 Cerezo Osaka - - -
2021-12-04 05:00:00 Tokushima Vortis 2 - 4 Hiroshima Sanfrecce - - -
2021-12-04 05:00:00 Vegalta Sendai 0 - 1 Kashima Antlers - - -
2021-12-04 05:00:00 Yokohama FC 0 - 1 Consadole Sapporo - - -
2021-12-04 05:00:00 Yokohama Marinos 1 - 1 Kawasaki Frontale - - -
Japan Women Empresss Cup 1 X 2  
2021-12-04 05:00:00 AS Harima ALBION (w) 4 - 1 NGU Nagoya (w) - - -
Japan Futsal League 1 X 2  
2021-12-04 05:00:00 Kitakyushu Futsal 0 - 3 Peace Does Machida Futsal - - -
Taiwan League Division 2 1 X 2  
2021-12-04 05:00:00 Ming Chuan University 2 - 0 ACA FC - - -
Korea League 1 X 2  
2021-12-04 06:00:00 Pohang Steelers 1 - 2 FC Seoul - - -
2021-12-04 06:00:00 Gangwon FC 2 - 1 Seongnam FC - - -
2021-12-04 06:00:00 Gwangju Football Club 1 - 1 Incheon United - - -
Chinese Football Association Yi League 1 X 2  
2021-12-04 06:00:00 Hebei Zhuoao 2 - 1 Shaoxing Keqiao Yuejia - - -
2021-12-04 06:00:00 Quanzhou Yaxin 1 - 1 Xi'an Wolves - - -
2021-12-04 06:00:00 Hunan Billows 1 - 2 Inner Mongolia Caoshangfei F.C - - -
Vietnam Championship U21 1 X 2  
2021-12-04 06:00:00 Gia Dinh U21 1 - 4 T T Hanoi U21 - - -
2021-12-04 06:00:00 Ben Tre U21 0 - 5 Rebecca Max U21 - - -
2021-12-04 06:00:00 QNK Quang Nam U21 2 - 3 Song Lan - yi U21 - - -
Indonesia Liga 3 1 X 2  
2021-12-04 06:00:00 Persedikab Kediri 2 - 0 PSPK Pasuruan Kota - - -
Australia A-League 1 X 2  
2021-12-04 06:05:00 Brisbane Roar 0 - 0 Adelaide United - - -
Australia W-League 1 X 2  
2021-12-04 06:05:00 Sydney FC (w) 3 - 1 Newcastle Jets (w) - - -
Chinese Football Association Jia League 1 X 2  
2021-12-04 06:30:00 Sichuan Jiuniu 0 - 2 Nantong Zhiyun - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2021-12-04 06:30:00 Maccabi Herzliya U19 1 - 3 Hapoel Ashkelon U19 - - -
Chinese Football Association Jia League 1 X 2  
2021-12-04 07:00:00 Nanjing City 2 - 0 Zibo Cuju F.C. - - -
Hong Kong Elite Cup 1 X 2  
2021-12-04 07:00:00 Eastern A.A Football Team 3 - 1 Hong Kong FC - - -
Indonesia Liga 3 1 X 2  
2021-12-04 07:00:00 Yob Belawan FC 1 - 1 Tanjung Balai United - - -
2021-12-04 07:00:00 Perst Tabanan 0 - 2 PS Gianyar - - -
2021-12-04 07:00:00 PS Taruna Satria 1 - 6 Madina Jaya FC - - -
Taiwan Mulan League Women 1 X 2  
2021-12-04 07:00:00 Taichung Blue Whale (w) 1 - 1 Kaohsiung Sunny Bank (w) - - -
Nepal super 1 X 2  
2021-12-04 07:15:00 Sankata FC 2 - 2 Manang Marshyangdi Club - - -
Taiwan League Division 2 1 X 2  
2021-12-04 07:30:00 SFI FC 2 - 1 PlayOne NTNU - - -
Algeria Womens League 1 X 2  
2021-12-04 08:00:00 AS Intissar Oran (w) 1 - 1 FC Bejaia(w) - - -
Vietnam Championship U21 1 X 2  
2021-12-04 08:00:00 College JMG U21 3 - 2 Viettel FC U21 - - -
Indonesia Liga 3 1 X 2  
2021-12-04 08:00:00 Jakarta United FC 4 - 0 Jakarta City - - -
2021-12-04 08:00:00 Sleman United 2 - 1 Persikup Kulonprogo - - -
2021-12-04 08:00:00 Tunas Ngaglik 3 - 2 Bina Taruna - - -
Taiwan Mulan League Women 1 X 2  
2021-12-04 08:00:00 Hualien (w) 3 - 0 Inter Taoyuan FC (w) - - -
Rwanda Womens League 1 X 2  
2021-12-04 08:15:00 Freedom (w) 1 - 2 AS Kigali (w) - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2021-12-04 08:30:00 Gadna Tel Aviv U19 4 - 0 Maccabi Ashdod U19 - - -
Thai Division 2 League 1 X 2  
2021-12-04 08:30:00 Siam FC 1 - 1 Thonburi United FC - - -
2021-12-04 08:30:00 Kasem Bundit University FC 1 - 0 Royal Thai Air Force FC - - -
2021-12-04 08:30:00 Grakcu Sai Mai United 0 - 1 Royal Thai Army FC - - -
2021-12-04 08:30:00 Muangnont Bankunmae FC 0 - 1 Phram Bangkok FC - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2021-12-04 08:40:00 Football Club Nave Yosef U19 0 - 1 Maccabi Achi Nazareth U19 - - -
Australia A-League 1 X 2  
2021-12-04 08:45:00 Sydney FC 2 - 2 Newcastle Jets - - -
2021-12-04 08:45:00 Melbourne City 0 - 1 Western United FC - - -
Turkey A2 League U19 1 X 2  
2021-12-04 08:55:00 Erzurum BB U19 7 - 0 Istanbulspor U19 - - -
2021-12-04 09:00:00 Trabzonspor U19 3 - 2 Adana Demirspor U19 - - -
2021-12-04 09:00:00 Alanyaspor U19 1 - 0 Sivasspor U19 - - -
2021-12-04 09:00:00 Kasimpasa U19 1 - 2 Besiktas JK U19 - - -
2021-12-04 09:00:00 Bandirmaspor U19 5 - 3 Genclerbirligi U19 - - -
2021-12-04 09:00:00 Galatasaray U19 2 - 0 Altay Spor KulubuU19 - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2021-12-04 09:00:00 Maccabi Petah Tikva Asis Dabid U19 4 - 0 Ironi Nesher U19 - - -
2021-12-04 09:00:00 Hapoel Beer Sheva U19 3 - 6 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 - - -
2021-12-04 09:00:00 Beitar Nes Tubruk U19 4 - 1 Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 - - -
2021-12-04 09:00:00 Hapoel Hod Hasharon U19 4 - 0 Hapoel Qiryat Ono U19 - - -
2021-12-04 09:00:00 Hapoel Akko U19 1 - 0 Hapoel Iksal Imad U19 - - -
2021-12-04 09:00:00 SC Haifa Robi Shapira U19 1 - 1 Hapoel Herzliya U19 - - -
Romania - Liga 2 Seria 1 X 2  
2021-12-04 09:00:00 Dunarea Calarasi 3 - 1 Dacia Unirea Braila - - -
2021-12-04 09:00:00 ASC Corona Brasov 4 - 2 Unirea Constanta - - -
2021-12-04 09:00:00 FC Unirea 2004 Slobozia 2 - 0 ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu - - -
2021-12-04 09:00:00 ACS Viitorul Selimbar 0 - 0 CSM Politehnica Iasi - - -
Croatia U19 1 X 2  
2021-12-04 09:00:00 Slaven Belupo U19 1 - 3 NK Rudes U19 - - -
Greece U19 1 X 2  
2021-12-04 09:00:00 Aris Thessaloniki U19 2 - 3 Asteras Tripolis U19 - - -
2021-12-04 09:00:00 Volos Nps U19 0 - 0 Panaitolikos U19 - - -
Spain Youth League 1 X 2  
2021-12-04 09:00:00 Atletico Perines U19 1 - 1 CD Bezana U19 - - -
Indonesia Liga 3 1 X 2  
2021-12-04 09:00:00 Medan Utama FC 0 - 0 Victory Dairi - - -
2021-12-04 09:00:00 Persema Malang 2 - 2 Persinga Ngawi - - -
2021-12-04 09:00:00 PS Harjuna Putra 1 - 1 Poslab Labuhan Batu - - -
Poland Mloda Ekstraklasa 1 X 2  
2021-12-04 09:00:00 Zha Buse U19 0 - 2 Legia Warszawa (Youth) - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2021-12-04 09:10:00 Hapoel Ramat Gan U19 2 - 0 Bnei Yehuda Tel Aviv U19 - - -
Algeria Womens League 1 X 2  
2021-12-04 09:10:00 JF Khroub(w) 2 - 3 AS Surete Nationale (w) - - -
International Club Friendly 1 X 2  
2021-12-04 09:15:00 SC Znojmo 5 - 0 Otrokovice - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2021-12-04 09:15:00 Hapoel Hadera U19 3 - 0 Beitar Jerusalem Oren U19 - - -
Georgia Primera Division 1 X 2  
2021-12-04 09:30:00 FC Saburtalo Tbilisi 5 - 1 Samtredia - - -
2021-12-04 09:30:00 FC Telavi 2 - 1 FC Shukura Kobuleti - - -
2021-12-04 09:30:00 Torpedo Kutaisi 4 - 1 Samgurali Tskh - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2021-12-04 09:30:00 FC Kfar Qasim U19 0 - 1 Maccabi Yaffo Kabilio U19 - - -
Serbia U19 League 1 X 2  
2021-12-04 09:35:00 Cukaricki U19 1 - 3 FK Vozdovac U19 - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2021-12-04 09:50:00 Maccabi Haifa Shmuel U19 2 - 0 Hapoel Kfar Saba U19 - - -
Algeria U20 Youth League 1 X 2  
2021-12-04 09:55:00 Hamra Annaba U21 1 - 3 CA Bordj Bou Arreridj U21 - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2021-12-04 09:55:00 Maccabi Tel Aviv U19 1 - 0 Hapoel Raanana Roei U19 - - -
Arab Nations Cup 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 Jordan 0 - 4 Morocco - - -
Armenia Premier League 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 Noravank 0 - 2 Alashkert - - -
Turkey 3. Ligi B 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 Yldrm Belediyesispor 0 - 3 Nevsehirspor Genclik - - -
2021-12-04 10:00:00 Baskent Gozgozler 0 - 1 Catalca Spor - - -
2021-12-04 10:00:00 Halide Edip Adivarspor 0 - 4 Bayrampasa - - -
2021-12-04 10:00:00 Sile Yildizspor 2 - 0 Erzin Belediyespor - - -
2021-12-04 10:00:00 Cankaya FK 3 - 1 Erokspor - - -
2021-12-04 10:00:00 Fethiyespor 1 - 0 Karsiyaka - - -
2021-12-04 10:00:00 Modafen Spor 0 - 1 Turk Metal Kirikkale - - -
2021-12-04 10:00:00 Orduspor 1 - 6 EdirnesporGenclik - - -
Italian Campionato Nazionale Primavera 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 AC Milan U20 4 - 1 Spal U19 - - -
2021-12-04 10:00:00 Pescara Youth 1 - 1 Juventus U20 - - -
Turkey A2 League U19 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 Umraniyespor U19 0 - 1 Boluspor U19 - - -
Ukraine U21 Liga 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 PFC Oleksandria U21 3 - 0 FC Mynai U21 - - -
2021-12-04 10:00:00 Desna Chernihiv U21 1 - 0 FC Mariupol U21 - - -
2021-12-04 10:00:00 Zorya U21 7 - 1 Inhulets Petrove U21 - - -
Algeria U20 Youth League 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 MCB Oued Sly U21 2 - 1 GC Mascara U21 - - -
2021-12-04 10:00:00 CA Batna U21 3 - 0 NRB Teleghma U21 - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 Hapoel Tel Aviv U19 5 - 1 Hapoel Kiryat Shmona U19 - - -
Danish U17 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 Odense BK U17 7 - 1 Horsens U17 - - -
Thai Division 1 League 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 Raj Pracha FC 0 - 1 Lamphun Warrior - - -
Romania - Liga 2 Seria 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 Astra Giurgiu 0 - 2 FC Timisoara - - -
2021-12-04 10:00:00 Unirea Dej 1 - 0 Metaloglobus - - -
Kenya Premier League 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 Nairobi Star City 1 - 2 Kariobangi Sharks - - -
Hungary NB III 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 Gyori ETO FC II 1 - 1 Tatabanya - - -
Croatia U19 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 Hajduk Split U19 0 - 0 NK Dugopolje U19 - - -
Slovenia women's League 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 ZNK MSM Ptuj (W) 0 - 2 ZNK Cerklje (w) - - -
Greece U19 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 Ionikos U19 1 - 1 PAOK Saloniki U19 - - -
Spain Youth League 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 CD Pamplona U19 1 - 3 Osasuna U19 - - -
2021-12-04 10:00:00 Trival Valderas U19 2 - 3 Las Rozas U19 - - -
Algeria Womens League 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 CF Akbou(w) 1 - 5 Afak Relizane(w) - - -
Bangladesh Independence Cup 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 Bangladesh Police Club 0 - 1 Bashundhara Kings - - -
Taiwan Mulan League Women 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 Hang Yuan FC (w) 2 - 1 Taipei Xiongzan (w) - - -
Italian Youth League B 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 Virtus Entella U20 1 - 0 Pordenone Youth - - -
2021-12-04 10:00:00 Cosenza Calcio Youth 1 - 2 Lazio U20 - - -
2021-12-04 10:00:00 Reggina U19 1 - 3 Benevento (Youth) - - -
Germany Youth U17 League 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 FC IngolstadtU17 1 - 1 Eintracht Frankfurt U17 - - -
Germany Youth U19 League 1 X 2  
2021-12-04 10:00:00 Koln U19 1 - 1 Monchengladbach U19 - - -
2021-12-04 10:00:00 Bayern Munchen U19 7 - 2 FSV Mainz 05 U19 - - -
2021-12-04 10:00:00 Saarbrucken U19 0 - 1 Nurnberg U19 - - -
Algeria U20 Youth League 1 X 2  
2021-12-04 10:10:00 ES Ben Aknoun U21 1 - 1 SKAF Khemis Miliana U21 - - -
2021-12-04 10:10:00 MO Bejaia U21 3 - 0 USM Annaba U21 - - -
2021-12-04 10:10:00 RC Kouba U21 2 - 1 CR Temouchent U21 - - -
Greece U19 1 X 2  
2021-12-04 10:15:00 Atromitos U19 1 - 1 Apollon Smirnis U19 - - -
Turkish Super Liga 1 X 2  
2021-12-04 10:30:00 Alanyaspor 0 - 1 Sivasspor - - -
Turkey 2 Ligi A 1 X 2  
2021-12-04 10:30:00 Erzurum BB 3 - 1 Istanbulspor - - -
2021-12-04 10:30:00 Bandirmaspor 1 - 2 Genclerbirligi - - -
Bulgaria Premier League 1 X 2  
2021-12-04 10:30:00 Botev Vratsa 1 - 0 Beroe Stara Zagora - - -
Algeria U20 Youth League 1 X 2  
2021-12-04 10:30:00 MC EI Eulma U21 2 - 1 JSM Skikda U21 - - -
Spanish Bizkaia-Tercera Division 1 X 2  
2021-12-04 10:30:00 Villarreal C 0 - 1 Valencia CF Mestalla - - -
Romania - Liga 2 Seria 1 X 2  
2021-12-04 10:30:00 CSA Steaua Bucuresti 1 - 0 Gloria Buzau - - -
Serbia U19 League 1 X 2  
2021-12-04 10:30:00 Spartak Subotica U19 3 - 1 OFK Belgrade U19 - - -
Hong Kong Women Premier League 1 X 2  
2021-12-04 10:30:00 Shatin (w) 0 - 2 Citizen AA (w) - - -
Italian Youth League B 1 X 2  
2021-12-04 10:30:00 Spezia U20 2 - 1 Ascoli U20 - - -
Romania - Liga 3 Seria 1 X 2  
2021-12-04 10:55:00 Afumati 2 - 0 FC Voluntari II - - -
Spain Youth League 1 X 2  
2021-12-04 10:55:00 Valladolid U19 1 - 0 Union Adarve U19 - - -
Iraq Cup 1 X 2  
2021-12-04 10:55:00 Al Karkh 2 - 1 Diyala FC - - -
Russia Premier League 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Krylya Sovetov 0 - 1 CSKA Moscow - - -
Portugal Segunda Liga 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Vilafranquense 1 - 1 Feirense - - -
Portugal U23 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Benfica U23 5 - 0 Estoril U23 - - -
2021-12-04 11:00:00 Maritimo U23 2 - 2 Farense U23 - - -
CAF U-17 Championship 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Angola U17 1 - 0 Botswana U17 - - -
Estonia Champions League 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Tallinna JK Legion 0 - 2 Trans Narva - - -
Uzbekistan Cup 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Pakhtakor 1 - 2 Nasaf Qarshi - - -
Spanish Bizkaia-Tercera Division 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Athletic Torrellano 4 - 1 UF Beniganim - - -
2021-12-04 11:00:00 Atletico de Madrid B 2 - 1 Las Rozas - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Bnei Sakhnin U19 1 - 2 Ashdod MS U19 - - -
Estonia Esi Liiga 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Parnu JK 0 - 0 Kohtla Jarve JK Jarve - - -
Thai Division 1 League 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Rayong FC 1 - 1 Chainat FC - - -
2021-12-04 11:00:00 Nakhon Pathom FC 2 - 1 Phrae United FC - - -
Kenya Premier League 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Nzoia United 0 - 1 Kakamega Homeboyz - - -
Rwanda National League 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Interforce 0 - 0 Garhwal Heroes FC - - -
Zambia Super League 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Indeni FC 0 - 3 Lusaka Dynamos - - -
Serbia U19 League 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Partizan Belgrade U19 1 - 1 FK Radnicki 1923 U19 - - -
Croatia U19 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Bjelovar U19 1 - 2 Zagreb locomotive U19 - - -
2021-12-04 11:00:00 Rijeka U19 2 - 2 HNK Gorica U19 - - -
Romania - Liga 3 Seria 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 CSM Oltenita 4 - 3 Recolta Gheorghe Doja - - -
2021-12-04 11:00:00 ACS Kids Tampa Brasov 1 - 5 CS Blejoi - - -
2021-12-04 11:00:00 CSO Plopeni 1 - 2 Odorheiu Secuiesc - - -
2021-12-04 11:00:00 ACS Foresta Suceava 3 - 0 Bucovina Radauti - - -
2021-12-04 11:00:00 CS Dante Botosani 0 - 3 CSSJ Vasruy - - -
2021-12-04 11:00:00 Scolar Resita 7 - 0 Progresul Ezeris - - -
2021-12-04 11:00:00 CS Universitatea Craiova B 1 - 2 ACS Vedita Colonesti MS - - -
2021-12-04 11:00:00 CS Avantul Periam 1 - 2 CS Soimii Lipova - - -
2021-12-04 11:00:00 Corvinul Hunedoara 4 - 1 CS Ocna Mures - - -
2021-12-04 11:00:00 Frontiera Curtici 1 - 2 Pobeda Star Bisnov - - -
Greece U19 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 OFI Crete U19 1 - 1 Olympiakos Piraeus U19 - - -
Spain Youth League 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 RC Victoria U19 0 - 1 CD Juventud Maritima U19 - - -
2021-12-04 11:00:00 Archena FC U19 0 - 2 Elche U19 - - -
Hong Kong Women Premier League 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Standard Perpetual MLFA (w) 1 - 2 Wofoo Tai Po (w) - - -
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 FC Porto U19 8 - 0 Oliveirense U19 - - -
2021-12-04 11:00:00 Nacional U19 0 - 0 GD Estoril-Praia U19 - - -
Nepal super 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Chyasal Youth Club 1 - 1 New Road Team - - -
Portugal Liga 3 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Real Sport Clube Queluz 3 - 4 Uniao Leiria - - -
Spanish Ladies Premier League 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Barcelona (w) 4 - 0 Athletic Club Bibao (w) - - -
2021-12-04 11:00:00 Real Betis (w) 0 - 0 Sevilla FC (w) - - -
Poland Mloda Ekstraklasa 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Pogon Szczecin(Youth) 1 - 3 Arka Gdynia (Youth) - - -
2021-12-04 11:00:00 Polonia Warszawa (Youth) 2 - 1 Lech Poznan (Youth) - - -
2021-12-04 11:00:00 Cracovia Krakow (Youth) 2 - 1 Gornik Zabrze (Youth) - - -
Germany Youth U19 League 1 X 2  
2021-12-04 11:00:00 Fortuna Koln U19 3 - 0 RW Oberhausen U19 - - -
2021-12-04 11:00:00 Hallescher FC U19 1 - 1 Chemnitzer U19 - - -
Australia W-League 1 X 2  
2021-12-04 11:05:00 Perth Glory (w) 2 - 1 Brisbane Roar (w) - - -
Indonesia Super League 1 X 2  
2021-12-04 11:15:00 Persebaya Surabaya 2 - 0 Barito Putera - - -
Poland Mloda Ekstraklasa 1 X 2  
2021-12-04 11:15:00 Zaglebie Lubin (Youth) 1 - 0 Slask Wroclaw U21 - - -
Chinese Football Association Jia League 1 X 2  
2021-12-04 11:30:00 Shanxi Chang An Athletic FC 1 - 0 Shenyang City Public - - -
2021-12-04 11:30:00 Suzhou Dongwu 2 - 2 Beijing BeiKong - - -
Persian Gulf Pro League 1 X 2  
2021-12-04 11:30:00 Gol Gohar FC 4 - 2 Sepahan - - -
2021-12-04 11:30:00 Persepolis Pakdasht 0 - 0 Naft Masjed Soleyman FC - - -
Italian Women Division 1 1 X 2  
2021-12-04 11:30:00 Lazio (w) 1 - 0 AGSM Verona (w) - - -
Spanish Ladies Premier League B 1 X 2  
2021-12-04 11:30:00 Rayo Vallecano II (w) 3 - 1 Pozuelo Alarcon (w) - - -
Spain Youth League 1 X 2  
2021-12-04 11:30:00 Villegas U19 0 - 2 Tudelano U19 - - -
2021-12-04 11:30:00 Lleida Esportiu U19 3 - 0 UD Montecarlo U19 - - -
Madagascar Pro League 1 X 2  
2021-12-04 11:30:00 Five FC 1 - 1 COSFA FC - - -
2021-12-04 11:30:00 USCAFOOT 2 - 4 Fosa Juniors - - -
Chinese Football Association Jia League 1 X 2  
2021-12-04 11:35:00 Kunshan FC 0 - 1 Meizhou Hakka - - -
Poland Liga 1 1 X 2  
2021-12-04 11:40:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 - 2 GKS Katowice - - -
Serbia U19 League 1 X 2  
2021-12-04 11:44:00 Mladost Lucani U19 2 - 1 FK Rad Beograd U19 - - -
2021-12-04 11:44:00 Red Star Belgrade U19 2 - 1 IMT Novi Beograd U19 - - -
Spain Youth League 1 X 2  
2021-12-04 11:45:00 Arenas Club de Getxo U19 0 - 1 Real Sociedad U19 - - -
Macedonian First Football League 1 X 2  
2021-12-04 11:55:00 Rabotnicki Skopje 0 - 0 Renova Cepciste - - -
Saudi Arabia Division 2 1 X 2  
2021-12-04 11:55:00 Al-Thuqbah 0 - 2 Al Qaisoma - - -
Saudi Arabia Youth League 1 X 2  
2021-12-04 11:55:00 Al-Ettifaq (Youth) 3 - 1 Al Ahli Jeddah (Youth) - - -
2021-12-04 11:55:00 Al-Qadasiya (Youth) 1 - 1 Al-Tai (Youth) - - -
2021-12-04 11:55:00 Al Khaleej Youths 1 - 1 Al-Faisaly Harmah Youth - - -
Serbia Prva Liga 1 X 2  
2021-12-04 11:55:00 FK Zarkovo 1 - 2 Indjija - - -
Slovenia 2.Liga 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Krka 2 - 0 Jadran Dekani - - -
2021-12-04 12:00:00 Krsko Posavlje 0 - 2 NK Nafta - - -
Germany Regionalliga 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 FSV Optik Rathenow 2 - 4 VSG Altglienicke - - -
Danish 1st Division 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Herfolge Boldklub Koge 3 - 3 Lyngby - - -
Poland Division 2 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Olimpia Elblag 4 - 1 Wigry Suwalki - - -
2021-12-04 12:00:00 Pogonmazovik 1 - 2 Radunia Stezyca - - -
Ukrainian Premier League 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Veres 0 - 3 Dynamo Kyiv - - -
Hungary Borsodi Liga 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Gyirmot SE 0 - 1 Mezokovesd Zsory - - -
Croatia 1.Division 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 HNK Gorica 1 - 1 ZNK Osijek - - -
Bosnia and Herzegovina Premier League 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Sarajevo 0 - 2 FK Velez Mostar - - -
2021-12-04 12:00:00 Posusje 0 - 0 Rudar Prijedor - - -
Azerbaijan Premier League 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Keshla FK 2 - 2 Sabail - - -
Italian Campionato Nazionale Primavera 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Napoli U20 0 - 2 Inter Milan U20 - - -
Denmark Youth U19 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Nordsjaelland U19 3 - 1 Vejle U19 - - -
Spanish Bizkaia-Tercera Division 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 CD Paracuellos Antamira 1 - 1 Getafe B - - -
Thai Division 1 League 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Navy FC 1 - 2 Muangkan FC - - -
2021-12-04 12:00:00 Lampang FC 1 - 2 Trat FC - - -
Futsal Russia Division De Honor 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Ukhta Tyumen Futsal 2 - 6 MFK CPRF Futsal - - -
Kenya Premier League 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Mathare United 0 - 2 FC Talanta - - -
2021-12-04 12:00:00 Kenya Police FC 0 - 2 Sofapaka FC - - -
2021-12-04 12:00:00 Wazito FC 1 - 0 Ulinzi Stars Nakuru - - -
2021-12-04 12:00:00 Bidco United 1 - 0 AFC Leopards - - -
Ethiopia Premier League 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Wolaita Dicha 0 - 0 Fasil Kenema - - -
Rwanda National League 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Kirehe FC 3 - 1 Amagaju - - -
Montenegro Division 2 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 OFK Titograd 0 - 2 Bokelj Kotor - - -
Poland Division 4 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Jagiellonia Bialystok II 0 - 1 Mamry Gizycko - - -
Germany Oberliga NOFV 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 TB Uphusen 0 - 1 SC Spelle-Venhaus - - -
2021-12-04 12:00:00 Tus Dassendorf 7 - 0 Meiendorfer SV - - -
2021-12-04 12:00:00 BTS Neustadt 3 - 1 Blumenthaler SV - - -
2021-12-04 12:00:00 Uhlenhorster SC Paloma 3 - 3 TSV Sasel - - -
2021-12-04 12:00:00 Bremer SV 4 - 0 Habenhauser - - -
England U23 Premier League 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Tottenham Hotspur U23 3 - 0 Manchester City U23 - - -
Croatia 2.HNL 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 NK Varteks Varazdin 2 - 1 NK Dubrava Zagreb - - -
Argentina Reserve League 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 CA Aldosivi Reserves 2 - 2 Argentinos Jrs Reserves - - -
2021-12-04 12:00:00 Arsenal de Sarandi Reserves 1 - 2 Boca Juniors Reserve - - -
Spanish Ladies Premier League B 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 CE Seagull (w) 1 - 2 Seccio Esportiva AEM (w) - - -
2021-12-04 12:00:00 RCD Espanyol (w) 1 - 0 Barcelona B (w) - - -
Kosovo Superliga 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 KF Drenica Skenderaj 0 - 1 KF Ballkani - - -
2021-12-04 12:00:00 Gjilani 3 - 1 Malisheva - - -
Spain Youth League 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 CD Marino U19 2 - 3 SD San Jose U19 - - -
2021-12-04 12:00:00 Danok Bat U19 1 - 1 Eibar U19 - - -
Rwanda Womens League 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Fatima (w) 2 - 1 Bugesera (w) - - -
Croatia 3.Division 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 NK Granicar Zupanja 0 - 1 NK Marsonia 1909 - - -
Syria Division 2 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Moadameet Al-Sham 0 - 0 Jrmana - - -
2021-12-04 12:00:00 Al Kiswa 2 - 1 Al-Nabek - - -
2021-12-04 12:00:00 Al-Dumair FC 0 - 6 Al-Yaqdhah - - -
2021-12-04 12:00:00 Musfat Banyas 2 - 0 Al-Mkhram - - -
2021-12-04 12:00:00 Al Tadamon Latakia 0 - 2 Al-Sahel(SYR) - - -
Brazil Paulista Women's League 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Estanciano SE (W) 4 - 0 Forca Jovem Aquidaba (W) - - -
German Frauen Bundesliga 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Bayern Munchen (w) 7 - 1 Bayer Leverkusen (w) - - -
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Belasica Strumica 1 - 1 FK Kozuv - - -
2021-12-04 12:00:00 Detonit Junior 1 - 3 Kamenica-Sasa - - -
2021-12-04 12:00:00 Pehchevo 2 - 1 Bratstvo 07 - - -
2021-12-04 12:00:00 FK Lokomotiva Gradsko 1 - 1 FK Osogovo - - -
2021-12-04 12:00:00 Pobeda Prilep 1 - 2 FK Sloga 1934 Vinica - - -
2021-12-04 12:00:00 Korab Debar 0 - 3 KF Besa Doberdoll - - -
2021-12-04 12:00:00 FK Rinija Gostivar 1 - 0 FK Kadino - - -
2021-12-04 12:00:00 FK Teteks Tetovo 1 - 1 FK Ohrid 2004 - - -
2021-12-04 12:00:00 FC Vardar Skopje 4 - 0 KF Veleshta - - -
2021-12-04 12:00:00 Voska Sport 0 - 0 Sileks - - -
CAN W-U20 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Tanzania (w)U20 3 - 2 Burundi (w) U20 - - -
Spanish Ladies Premier League 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 UD Granadilla Tenerife Sur (w) 3 - 2 Rayo Vallecano (w) - - -
Poland Mloda Ekstraklasa 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 Stal Rzeszow Youth 1 - 3 Wisla Krakow (Youth) - - -
Germany Youth U19 League 1 X 2  
2021-12-04 12:00:00 SV Darmstadt U19 1 - 3 Kaiserslautern U19 - - -
2021-12-04 12:00:00 SC Freiburg U19 1 - 1 FC Astoria Walldorf U19 - - -
Serbia U19 League 1 X 2  
2021-12-04 12:09:00 FK Macva Sabac U19 0 - 2 TSC Backa Topola U19 - - -
Saudi Arabia Division 2 1 X 2  
2021-12-04 12:10:00 Afief 2 - 3 Al Taraji - - -
Argentina Youth League 1 X 2  
2021-12-04 12:10:00 Defensores Unidos U20 0 - 3 CA Colegiales U20 - - -
Saudi Arabia Division 2 1 X 2  
2021-12-04 12:15:00 Al-Taqdom 0 - 2 Al-Zlfe - - -
Saudi Arabia Youth League 1 X 2  
2021-12-04 12:15:00 Al-Shabab (Youth) 2 - 0 Al-Orubah Youths - - -
Rwanda National League 1 X 2  
2021-12-04 12:15:00 Impessa FC 1 - 1 Nyagatare FC - - -
Saudi Arabia Youth League 1 X 2  
2021-12-04 12:25:00 Al Raed U20 1 - 1 Al-Fath (Youth) - - -
English Premier League 1 X 2  
2021-12-04 12:30:00 West Ham United 3 - 2 Chelsea - - -
England Championship 1 X 2  
2021-12-04 12:30:00 Coventry City 1 - 2 West Bromwich(WBA) - - -
German Bundesliga 2 1 X 2  
2021-12-04 12:30:00 Nurnberg 2 - 1 Holstein Kiel - - -
2021-12-04 12:30:00 Hansa Rostock 1 - 1 Ingolstadt - - -
2021-12-04 12:30:00 SV Sandhausen 1 - 1 SC Paderborn 07 - - -
Czech Republic 2.Liga 1 X 2  
2021-12-04 12:30:00 Opava 0 - 2 Brno - - -
2021-12-04 12:30:00 SK Prostejov 1 - 0 Sparta Praha B - - -
Persian Gulf Pro League 1 X 2  
2021-12-04 12:30:00 Sanat-Naft 0 - 0 Peykan - - -
Israel B League 1 X 2  
2021-12-04 12:30:00 Hapoel Bnei Arrara Ara 1 - 0 MS Tseirey Taybe - - -
Denmark Youth U19 1 X 2  
2021-12-04 12:30:00 Odense BK U19 3 - 0 Sonderjyske U19 - - -
Cyprus 2 Division 1 X 2  
2021-12-04 12:30:00 Anagennisi FC Deryneia 1 - 1 Akritas Chloraka - - -
2021-12-04 12:30:00 Asil Lysi 1 - 1 Alki Oroklini - - -
2021-12-04 12:30:00 Agia Napa 0 - 1 Othellos Athienou - - -
2021-12-04 12:30:00 Ermis Aradippou 1 - 1 Omonia Aradippou - - -
2021-12-04 12:30:00 Karmiotissa Polemidion 1 - 1 Olympiada Lympion - - -
2021-12-04 12:30:00 Nea Salamis 3 - 0 Xylotympou - - -
2021-12-04 12:30:00 E.N.Paralimniou 2 - 0 Omonia 29is Maiou - - -
Egypt Division 2 1 X 2  
2021-12-04 12:30:00 Telecom Egypt 0 - 1 Suez Montakhab - - -
2021-12-04 12:30:00 EI Raja Marsa Matruh 0 - 2 Pioneers Club - - -
2021-12-04 12:30:00 Fayoum 1 - 1 Al Badari SC - - -
2021-12-04 12:30:00 Beni Suef 0 - 0 Tamiya Youth Center - - -
2021-12-04 12:30:00 El Alominiom 1 - 2 Al Minya - - -
Croatia 2.HNL 1 X 2  
2021-12-04 12:30:00 NK Jarun 4 - 3 Radnik Sesvete - - -
2021-12-04 12:30:00 NK Opatija 0 - 1 NK Orijent Rijeka - - -
2021-12-04 12:30:00 Rudes 4 - 0 NK Dugopolje - - -
2021-12-04 12:30:00 NK Solin 0 - 0 Inter Zapresic - - -
Croatia U19 1 X 2  
2021-12-04 12:30:00 ZNK Osijek U19 3 - 2 Inter Zapresic U19 - - -
UAE Division 1 Group A 1 X 2  
2021-12-04 12:35:00 Al-Rams 2 - 1 City Club - - -
Saudi Arabia Division 2 1 X 2  
2021-12-04 12:35:00 Arar FC 0 - 1 Al-Rayyan - - -
2021-12-04 12:35:00 Hottain (KSA) 1 - 1 Al Najma(KSA) - - -
UAE Division 1 Group A 1 X 2  
2021-12-04 12:40:00 Al Bataeh 1 - 2 Dubba Al-Husun - - -
2021-12-04 12:40:00 Hatta 0 - 2 Al Arabi(UAE) - - -
Egypt Division 2 1 X 2  
2021-12-04 12:40:00 El Alameen 0 - 3 Al Madina Al Monawara SC - - -
Omani Federation Cup 1 X 2  
2021-12-04 12:40:00 Saham 1 - 3 Sohar Club - - -
2021-12-04 12:40:00 Nizwa Club 2 - 0 Muscat - - -
Zambia Super League 1 X 2  
2021-12-04 12:44:00 Chambishi FC 1 - 0 Nkwazi - - -
England FA Cup 1 X 2  
2021-12-04 12:45:00 Buxton FC 0 - 1 Morecambe - - -
Greece National B 1 X 2  
2021-12-04 12:45:00 Olympiakos Volou 0 - 1 Pierikos - - -
2021-12-04 12:45:00 Apollon Larissas 0 - 1 Iraklis - - -
2021-12-04 12:45:00 Diagoras 0 - 1 AEK Athens B - - -
2021-12-04 12:45:00 Egaleo Athens 2 - 0 Irodotos - - -
Albania Super league 1 X 2  
2021-12-04 12:45:00 Kastrioti Kruje 1 - 6 KS Perparimi Kukesi - - -
2021-12-04 12:45:00 Egnatia 0 - 2 KF Tirana - - -
Saudi Arabia Division 2 1 X 2  
2021-12-04 12:45:00 Al-Ansar 1 - 1 Al-Jndal - - -
Saudi Arabia Youth League 1 X 2  
2021-12-04 12:45:00 Al Wehda (Youth) 3 - 0 Arar (Youth) - - -
Omani Federation Cup 1 X 2  
2021-12-04 12:45:00 Al-Nahda Muscat 0 - 1 Al-Suwaiq - - -
Persian Gulf Pro League 1 X 2  
2021-12-04 12:50:00 Esteghlal Tehran 0 - 0 Persepolis - - -
Germany Youth U17 League 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Hallescher FC U17 0 - 3 Hertha BSC Berlin U17 - - -
Holland Ligue 3 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Volendam (Youth) 1 - 2 Quick Boys - - -
Spanish La Liga 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Sevilla 1 - 0 Villarreal - - -
Italian Serie B 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Benevento 2 - 1 Pordenone Calcio SSD - - -
2021-12-04 13:00:00 Frosinone 1 - 1 Ternana - - -
2021-12-04 13:00:00 Crotone 1 - 2 Spal - - -
2021-12-04 13:00:00 Cosenza Calcio 1914 0 - 2 Cremonese - - -
German 3.Liga 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Eintracht Braunschweig 5 - 0 SV Meppen - - -
2021-12-04 13:00:00 Hallescher FC 0 - 0 Wurzburger Kickers - - -
2021-12-04 13:00:00 Kaiserslautern 4 - 0 Viktoria koln - - -
2021-12-04 13:00:00 TSV 1860 Munchen 2 - 5 Magdeburg - - -
2021-12-04 13:00:00 SC Verl 0 - 3 Borussia Dortmund (Youth) - - -
2021-12-04 13:00:00 BFC Viktoria 1889 0 - 0 Te Cu Kukuh Atta Seip - - -
Germany Regionalliga 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Hessen Kassel 4 - 0 SG Sonnenhof Grossaspach - - -
2021-12-04 13:00:00 FK Pirmasens 1 - 1 TSG Balingen - - -
2021-12-04 13:00:00 Rot-Weiss Koblenz 0 - 0 FSV Frankfurt - - -
2021-12-04 13:00:00 SSV Ulm 1846 1 - 2 FC 08 Hombrug - - -
2021-12-04 13:00:00 Holstein Kiel II 0 - 0 St Pauli II - - -
2021-12-04 13:00:00 Werder Bremen (Youth) 4 - 2 SSV Jeddeloh - - -
2021-12-04 13:00:00 Koln Am 1 - 1 Preuben Munster - - -
2021-12-04 13:00:00 Rot-Weiss Oberhausen 3 - 1 Bonner - - -
2021-12-04 13:00:00 SV Rodinghausen 3 - 0 SV Straelen - - -
2021-12-04 13:00:00 Uerdingen KFC 05 1 - 3 SV Lippstadt - - -
2021-12-04 13:00:00 Wegberg-Beeck 0 - 3 Wuppertaler - - -
2021-12-04 13:00:00 Wiedenbruck 2 - 2 Schalke 04 (Youth) - - -
Danish 1st Division 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Nykobing FC 1 - 1 Vendsyssel - - -
Arab Nations Cup 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Lebanon 0 - 2 Algeria - - -
Israel Premier League 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Hapoel Hadera 2 - 1 Hapoel Bnei Sakhnin FC - - -
Romania Liga I 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Chindia Targoviste 0 - 1 CFR Cluj - - -
Turkish Super Liga 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Trabzonspor 2 - 0 Adana Demirspor - - -
Bulgaria Premier League 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Levski Sofia 2 - 0 Botev Plovdiv - - -
Armenia Premier League 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Ararat Yerevan 2 - 1 BKMA - - -
Malta Premier League 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Mosta FC 0 - 3 Gudja United - - -
French Feminines D1 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Reims (w) 3 - 1 ASJ Soyaux (w) - - -
Malta First Division League 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 St Georges 1 - 4 Mqabba FC - - -
2021-12-04 13:00:00 San Gwann 0 - 1 Marsaxlokk FC - - -
Greece Divison C 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Makedonikos 1 - 1 Kozani F.S. - - -
Futsal Russia Division De Honor 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 MFK Torpedo Futsal 7 - 4 Dynamo Samarra Futsal - - -
2021-12-04 13:00:00 Novali Futsal 4 - 5 Norilsky Nickel Futsal - - -
Rwanda National League 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Mukura 4 - 0 Etoile de LEst - - -
Northern German state premier league - bayern 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Eintracht Stadtallendorf 2 - 3 FC Hanau 93 - - -
Zambia Super League 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Green Buffaloes 3 - 3 Prison Leopards FC - - -
2021-12-04 13:00:00 Nkana FC 2 - 0 Forest Rangers - - -
Palestine Cup 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Al Karmil 4 - 1 Markaz Jenin - - -
Germany Oberliga NOFV 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 HSC BW Schwalbe Tundern 1 - 2 Arminia Hannover - - -
2021-12-04 13:00:00 Freie Turnerschaft Braunschweig 1 - 4 MTV Gifhorn - - -
2021-12-04 13:00:00 SV Ramlingen Ehlershausen 2 - 0 Germania Egestorf - - -
2021-12-04 13:00:00 OSC Bremerhaven 4 - 2 Werder Bremen III - - -
2021-12-04 13:00:00 FSV Fernwald 3 - 1 Buchonia Flieden - - -
2021-12-04 13:00:00 SV Curslack Neuengamme 4 - 1 VFL Lohbrugge - - -
2021-12-04 13:00:00 Aumund-Vegesack 2 - 4 ESC Geestemunde - - -
2021-12-04 13:00:00 Waldgirmes 1 - 0 SV Zeilsheim - - -
Tanzania Ligue 1 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Polisi Tanzania FC 1 - 0 Tanzania Prisons - - -
Croatia U19 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Sesvete U19 4 - 1 HNK Sibenik U19 - - -
Burundi League 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Musongati FC 0 - 0 Bujumbura City - - -
2021-12-04 13:00:00 Vitalo 0 - 0 Top Junior - - -
2021-12-04 13:00:00 Aigle Noir 1 - 1 Olympique Star - - -
2021-12-04 13:00:00 Kayanza Utd 2 - 3 Flambeau de LEst - - -
Spain Youth League 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Union Viera CF U19 1 - 0 Arucas CF U19 - - -
Iceland Pre-Season Cup 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Breidablik 3 - 2 Stjarnan Gardabaer - - -
Tanzania First Division 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Ndanda FC 1 - 0 Green Warriors - - -
2021-12-04 13:00:00 Pamba SC 0 - 1 JKT Tanzania - - -
2021-12-04 13:00:00 Fountain Gate FC 0 - 1 DTB FC - - -
2021-12-04 13:00:00 African Sports 3 - 0 Gwambina FC - - -
2021-12-04 13:00:00 African Lyon 1 - 4 Pan African - - -
Portugal Liga 3 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Sporting Braga II 2 - 1 Lusitania - - -
CAN W-U20 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Zambia (w)U20 0 - 0 Ghana (w) U20 - - -
Professional Tunisian League 2 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 Kalaa Sport 2 - 0 S.S. Sfaxien - - -
2021-12-04 13:00:00 CS Bembla 1 - 0 ES Rades - - -
2021-12-04 13:00:00 Menzel Nour 1 - 1 A.S Djerba - - -
2021-12-04 13:00:00 J.S. Kairouanaise 1 - 0 Jendouba Sport - - -
2021-12-04 13:00:00 Jerba Midoun 2 - 1 C.O.Transports - - -
2021-12-04 13:00:00 Croissant Msaken 1 - 0 E. M. Mahdia - - -
2021-12-04 13:00:00 AS Gabes 1 - 1 AS Mhamdia - - -
2021-12-04 13:00:00 Sfax Railways 0 - 0 Sporting Ben Arous - - -
Germany Youth U17 League 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 SC Paderborn 07 U17 1 - 2 Monchengladbach U17 - - -
Germany Youth U19 League 1 X 2  
2021-12-04 13:00:00 FC Heidenheim U19 4 - 0 SpVgg Unterhaching U19 - - -
Iraq Cup 1 X 2  
2021-12-04 13:15:00 Arbil 0 - 0 Al Shorta - - -
Rwanda National League 1 X 2  
2021-12-04 13:25:00 AS Kigali 1 - 1 Musanze FC - - -
Holland Ligue 3 1 X 2  
2021-12-04 13:30:00 HHC Hardenberg 1 - 0 Excelsior Maassluis - - -
Italy C1 1 X 2  
2021-12-04 13:30:00 Legnago Salus 1 - 1 Pro Sesto - - -
2021-12-04 13:30:00 Us Pergolettese 1 - 1 Mantova - - -
2021-12-04 13:30:00 Pro Patria 0 - 2 Feralpisalo - - -
2021-12-04 13:30:00 Trento 0 - 1 Seregno - - -
2021-12-04 13:30:00 Pontedera 0 - 3 Teramo - - -
England Youth FA Cup 1 X 2  
2021-12-04 13:30:00 Northampton Town U18 0 - 6 Charlton Athletic U18 - - -
CAF U-17 Championship 1 X 2  
2021-12-04 13:30:00 Swaziland U17 0 - 1 Zambia U17 - - -
Algerian Ligue Professionnelle 1 1 X 2  
2021-12-04 13:30:00 CR Belouizdad 1 - 0 NA Hussein Dey - - -
2021-12-04 13:30:00 HB Chelghoum Laid 0 - 0 USM Alger - - -
2021-12-04 13:30:00 MC Magra 0 - 2 ES Setif - - -
South Africa Premier Soccer League 1 X 2  
2021-12-04 13:30:00 AmaZulu 0 - 0 Royal AM - - -
2021-12-04 13:30:00 Chippa United 1 - 2 Lamontville Golden Arrows - - -
2021-12-04 13:30:00 Moroka Swallows 1 - 1 Maritzburg United - - -
French Feminines D1 1 X 2  
2021-12-04 13:30:00 Bordeaux (w) 1 - 1 Dijon w - - -
2021-12-04 13:30:00 Guingamp (w) 1 - 1 RC Saint Etienne (w) - - -
South Africa First League 1 X 2  
2021-12-04 13:30:00 Free State Stars 1 - 0 JDR Stars - - -
2021-12-04 13:30:00 Richards Bay 2 - 1 Pretoria Univ - - -
2021-12-04 13:30:00 Uthongathi FC 0 - 1 Tshakhuma Tsha Madzivhandila - - -
2021-12-04 13:30:00 Venda 1 - 0 Pretoria Callies - - -
Italian Women Division 1 1 X 2  
2021-12-04 13:30:00 Fiorentina (w) 3 - 1 Pomigliano (w) - - -
2021-12-04 13:30:00 Sassuolo (w) 0 - 2 Juventus (w) - - -
Germany Oberliga NOFV 1 X 2  
2021-12-04 13:30:00 KSV Baunatal 2 - 1 Hünfelder SV - - -
Italy Serie D 1 X 2  
2021-12-04 13:30:00 Sestri Levante 1 - 2 Ligorna - - -
2021-12-04 13:30:00 Sona 0 - 2 USD Casatese - - -
2021-12-04 13:30:00 Foligno Calcio 1 - 1 US Pianese - - -
2021-12-04 13:30:00 FBC Gravina 2 - 0 AS Sorrento Calcio - - -
2021-12-04 13:30:00 FC Vado 2 - 2 Asti - - -
2021-12-04 13:30:00 Ravenna 3 - 1 Tritium - - -
2021-12-04 13:30:00 SCD Progresso Calcio 3 - 1 Prato - - -
2021-12-04 13:30:00 Mezzolara 1 - 1 Lentigione - - -
2021-12-04 13:30:00 Fossano Calcio 4 - 1 Lavagnese - - -
2021-12-04 13:30:00 Derthona 0 - 2 A.S.D. Bra - - -
2021-12-04 13:30:00 Legnano 1 - 2 Franciacorta - - -
Italy Youth Championship Cup 1 X 2  
2021-12-04 13:30:00 Virtus Francavilla U19 0 - 0 Catania U19 - - -
Italian Youth League B 1 X 2  
2021-12-04 13:30:00 Cittadella U20 1 - 2 Brescia U20 - - -
2021-12-04 13:30:00 S.S.D. Monza 1912 Youth 1 - 1 Parma U20 - - -
2021-12-04 13:30:00 Reggiana U20 0 - 1 Alessandria U19 - - -
2021-12-04 13:30:00 Venezia F.C. Youth 5 - 0 Vicenza U20 - - -
2021-12-04 13:30:00 Frosinone U20 3 - 2 Sha LAN U19 - - -
2021-12-04 13:30:00 Ternana u20 1 - 1 Cesena U20 - - -
France Youth U19 League 1 X 2  
2021-12-04 13:30:00 Paris Saint Germain U19 8 - 0 Valenciennes US U19 - - -
2021-12-04 13:30:00 Concarneau U19 2 - 2 Angers SCO U19 - - -
Germany Youth U17 League 1 X 2  
2021-12-04 13:30:00 Augsburg U17 4 - 1 Kaiserslautern U17 - - -
Germany Youth U19 League 1 X 2  
2021-12-04 13:30:00 VfB Stuttgart U19 7 - 0 Kassel U19 - - -
Indonesia Super League 1 X 2  
2021-12-04 13:45:00 Madura United 0 - 1 Persib Bandung - - -
South Africa First League 1 X 2  
2021-12-04 13:45:00 Jomo Cosmos 2 - 0 Black Leopards - - -
Botswana FA Cup 1 X 2  
2021-12-04 13:45:00 Gaborone United 3 - 0 Galaxy - - -
Saudi Arabia Youth League 1 X 2  
2021-12-04 13:50:00 Al-Ittihad (Youth) 0 - 1 Al-Taawon Youths - - -
Germany Youth U17 League 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Hamburger SV U17 5 - 2 Hertha Zehlendorf U17 - - -
Italian Serie A 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 AC Milan 2 - 0 Salernitana - - -
France Ligue 2 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 AJ Auxerre 2 - 2 Caen - - -
Russia Premier League 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Spartak Moscow 2 - 1 Terek Grozny - - -
Swedish Allsvenskan 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 IFK Norrkoping FK 1 - 2 IFK Goteborg - - -
2021-12-04 14:00:00 Hacken 0 - 1 Djurgardens - - -
2021-12-04 14:00:00 Orebro 2 - 3 Elfsborg - - -
2021-12-04 14:00:00 AIK Solna 4 - 2 IK Sirius FK - - -
2021-12-04 14:00:00 Varbergs BoIS FC 0 - 3 Mjallby AIF - - -
2021-12-04 14:00:00 Ostersunds FK 0 - 1 Degerfors IF - - -
2021-12-04 14:00:00 Malmo FF 0 - 0 Halmstads - - -
Italy C1 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 USD Virtus Verona 0 - 0 Albinoleffe - - -
Germany Regionalliga 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 BSV Rehden 1 - 4 Oldenburg - - -
2021-12-04 14:00:00 FC Oberneuland 0 - 3 VfV Borussia 06 Hildesheim - - -
Portugal Segunda Liga 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Nacional da Madeira 4 - 1 Estrela da Amadora - - -
Poland Ekstraklasa 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 LKS Nieciecza 1 - 3 Pogon Szczecin - - -
Czech Republic Gambrinus Liga 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 MFK Karvina 1 - 2 Sparta Praha - - -
2021-12-04 14:00:00 Slovan Liberec 1 - 0 Hradec Kralove - - -
Serbian Superliga 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Proleter 1 - 0 Metalac Gornji Milanovac - - -
Slovak Super Liga 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Dunajska Streda 2 - 0 Sokol Dolna Zdana - - -
2021-12-04 14:00:00 Michalovce 0 - 3 MFK Ruzomberok - - -
2021-12-04 14:00:00 FK Senica 1 - 0 Tatran LM - - -
2021-12-04 14:00:00 SKF Sered 4 - 2 Trencin - - -
Slovenia 1.Liga 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 NK Aluminij 1 - 1 FC Koper - - -
Bosnia and Herzegovina Premier League 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Borac Banja Luka 3 - 1 Sloboda - - -
Estonia Champions League 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Tartu JK Maag Tammeka 3 - 0 JK Tallinna Kalev - - -
Indian Super League 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Northeast United 2 - 1 FC Goa - - -
UAE Cup 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Al-Dhafra 1 - 2 Khor Fakkan - - -
2021-12-04 14:00:00 Banni Yas 0 - 1 Emirates Club - - -
Northern Ireland IFA Championship 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Knockbreda 2 - 2 Institute FC - - -
2021-12-04 14:00:00 Queen's University 0 - 1 Loughgall FC - - -
Algerian Ligue Professionnelle 2 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 AS Ain Mlila 0 - 1 JS Bordj Menaiel - - -
2021-12-04 14:00:00 Hanshely 2 - 1 US Chaouia - - -
2021-12-04 14:00:00 IRB Ouargla 3 - 0 JSM Bejaia - - -
2021-12-04 14:00:00 CA Batna 1 - 1 NRB Teleghma - - -
2021-12-04 14:00:00 MO Bejaia 0 - 0 USM Annaba - - -
2021-12-04 14:00:00 Hamra Annaba 4 - 0 CA Bordj Bou Arreridj - - -
2021-12-04 14:00:00 MC El Eulma 2 - 1 JSM Skikda - - -
2021-12-04 14:00:00 IRB Lakhdaria 1 - 2 MO Constantine - - -
2021-12-04 14:00:00 JSM Tiaret 2 - 0 WA Boufarik - - -
2021-12-04 14:00:00 CRB Ain Ouessara 0 - 1 USMM Hadjout - - -
2021-12-04 14:00:00 ES Ben Aknoun 6 - 0 SKAF Khemis Melina - - -
2021-12-04 14:00:00 El Bayadh 1 - 0 ASM Oran - - -
2021-12-04 14:00:00 SC Ain Defla 3 - 0 USM EL HARRACH - - -
2021-12-04 14:00:00 RC Kouba 1 - 0 CRB Temouchent - - -
2021-12-04 14:00:00 MCB Oued Sly 2 - 1 GC Mascara - - -
2021-12-04 14:00:00 MC Saida 2 - 2 USM Bel Abbes - - -
Belgium Women 1st National 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Royal FC Liege (w) 3 - 2 Anderlecht II (w) - - -
BEL WC 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Zulte Waregem VV ?w? 1 - 3 Anderlecht (w) - - -
Italy Futsal 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Cybertel Aniene Futsal 4 - 5 Pescara Futsal - - -
San Marino League 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 SP Cosmos 0 - 0 SP Domagnano - - -
2021-12-04 14:00:00 SP Libertas 1 - 1 Cailungo - - -
2021-12-04 14:00:00 Tre Penne 3 - 0 S.S Pennarossa - - -
2021-12-04 14:00:00 SS Virtus 2 - 1 Fiorentino - - -
Switzerland Division 1 Women 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Fcf Rapid Lugano (w) 0 - 4 St Gallen (w) - - -
Italy Youth Championship Cup 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Pro Vercelli U19 2 - 4 Lecco U19 - - -
Spain Youth League 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Recreativo Huelva U19 1 - 2 Granada U19 - - -
Iceland Pre-Season Cup 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Vikingur Reykjavik 3 - 1 Hafnarfjordur - - -
Wales FAW Championship 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Llanrhaeadr 3 - 2 Prestatyn Town FC - - -
2021-12-04 14:00:00 Llantwit Major 0 - 1 Briton Ferry Athletic - - -
2021-12-04 14:00:00 Port Talbot 0 - 2 Swansea University - - -
2021-12-04 14:00:00 Trefelin 0 - 2 Carmarthen - - -
2021-12-04 14:00:00 Undy Athletic 3 - 4 Cwmbran Celtic - - -
CAN W-U20 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Cameroon (w)U20 3 - 0 Gabon (w) U20 - - -
Switzerland - 2.Liga 1 X 2  
2021-12-04 14:00:00 Breitenrain 3 - 2 YF Juventus Zurich - - -
Swedish Allsvenskan 1 X 2  
2021-12-04 14:15:00 Hammarby 5 - 3 Kalmar - - -
Azerbaijan Premier League 1 X 2  
2021-12-04 14:15:00 Qarabag 5 - 1 Sabah FK Baku - - -
Czech Republic Gambrinus Liga 1 X 2  
2021-12-04 14:20:00 Teplice 4 - 1 Tescoma Zlin - - -
German Bundesliga 1 X 2  
2021-12-04 14:30:00 TSG Hoffenheim 3 - 2 Eintracht Frankfurt - - -
2021-12-04 14:30:00 Arminia Bielefeld 1 - 1 FC Koln - - -
2021-12-04 14:30:00 Augsburg 2 - 3 VfL Bochum - - -
2021-12-04 14:30:00 Bayer Leverkusen 7 - 1 Greuther Furth - - -
2021-12-04 14:30:00 FSV Mainz 05 3 - 0 VfL Wolfsburg - - -
Welsh Premier League 1 X 2  
2021-12-04 14:30:00 Caernarfon 1 - 2 Pen-y-Bont FC - - -
2021-12-04 14:30:00 Newi Cefn Druids 1 - 3 UWIC Inter Cardiff - - -
2021-12-04 14:30:00 Flint Town 4 - 1 Haverfordwest County - - -
2021-12-04 14:30:00 Newtown AFC 2 - 1 Barry Town United - - -
Hungary Borsodi Liga 1 X 2  
2021-12-04 14:30:00 Ferencvarosi TC 1 - 1 Videoton Puskas Akademia - - -
Georgia Primera Division 1 X 2  
2021-12-04 14:30:00 Dinamo Tbilisi 3 - 2 Lokomotiv Tbilisi - - -
Spanish Bizkaia-Tercera Division 1 X 2  
2021-12-04 14:30:00 Santa Anastasia 0 - 1 Real Zaragoza B - - -
2021-12-04 14:30:00 SD Noja 1 - 2 SD Textil Escudo - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2021-12-04 14:30:00 Sectzya Nes Ziona U19 0 - 2 Maccabi Netanya U19 - - -
Botola 2 1 X 2  
2021-12-04 14:30:00 ASS Association Sportive de Sa 0 - 1 JSM Jeunesse Sportive El Massi - - -
2021-12-04 14:30:00 Kawkab de Marrakech 0 - 3 Chabab Ben Guerir - - -
2021-12-04 14:30:00 Stade Marocain du Rabat 2 - 2 Olympique Dcheira - - -
Danish U17 1 X 2  
2021-12-04 14:30:00 Nordsjaelland U17 4 - 0 VejleU17 - - -
Belgium Women 1st National 1 X 2  
2021-12-04 14:30:00 KVK Tienen (w) 1 - 4 KV Mechelen ?w? - - -
Angola Girabola League 1 X 2  
2021-12-04 14:30:00 Academica Do Lobito 1 - 2 CRD Libolo - - -
Spanish Ladies Premier League B 1 X 2  
2021-12-04 14:30:00 Real Sociedad II (W) 4 - 1 Racing Santander II (W) - - -
Wales FAW Championship 1 X 2  
2021-12-04 14:30:00 Holyhead 1 - 2 Airbus UK Broughton - - -
2021-12-04 14:30:00 Llandudno 0 - 0 Guilsfield - - -
2021-12-04 14:30:00 Llanidloes Town 1 - 1 Holywell - - -
2021-12-04 14:30:00 Ruthin Town FC 5 - 1 Penrhyncoch - - -
Switzerland - 2.Liga 1 X 2  
2021-12-04 14:30:00 Basuli B team 0 - 6 Stade Nyonnais - - -
Spanish Bizkaia-Tercera Division 1 X 2  
2021-12-04 14:45:00 Llosetense 1 - 1 Son Veri - - -
2021-12-04 14:45:00 Salamanca B 1 - 0 Colegios Diocesanos - - -
2021-12-04 14:45:00 CD Lealtad 3 - 2 CD Praviano - - -
2021-12-04 14:45:00 CD Mosconia 0 - 1 Sporting de Gijon B - - -
2021-12-04 14:45:00 SD Navarro CF 1 - 0 CD Llanes - - -
2021-12-04 14:45:00 SD Torina 2 - 0 CD Guarnizo - - -
England Southern Premier League 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Beaconsfield SYCOB 0 - 4 Yate Town 3.00 2.00 3.50
Scottish Highland Football League 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Wick Academy 1 - 4 Formartine United - - -
England Southern League Central Division 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Barwell 0 - 0 Rushall Olympic 3.60 1.80 3.50
Scottish Highland Football League 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Brora Rangers 4 - 0 Huntly - - -
England League 1 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Sunderland A.F.C 1 - 1 Oxford United - - -
2021-12-04 15:00:00 Accrington Stanley 5 - 1 Fleetwood Town - - -
Northern Ireland IFA Championship 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 HW Welders 3 - 1 Dergview FC - - -
English Premier League 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Wolves 0 - 1 Liverpool - - -
2021-12-04 15:00:00 Newcastle United 1 - 0 Burnley - - -
2021-12-04 15:00:00 Southampton 1 - 1 Brighton Hove Albion - - -
England Championship 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Bristol City 1 - 0 Derby County - - -
2021-12-04 15:00:00 Barnsley 1 - 1 Huddersfield Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Millwall 3 - 1 Birmingham City - - -
2021-12-04 15:00:00 Blackburn Rovers 1 - 0 Preston North End - - -
2021-12-04 15:00:00 Reading 1 - 1 Hull City - - -
2021-12-04 15:00:00 Blackpool 0 - 3 Luton Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Nottingham Forest 2 - 0 Peterborough United - - -
2021-12-04 15:00:00 Middlesbrough 1 - 0 Swansea City - - -
2021-12-04 15:00:00 Cardiff City 2 - 3 Sheffield United - - -
Scottish Premier League 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Aberdeen 4 - 1 Saint Mirren - - -
2021-12-04 15:00:00 Hibernian 1 - 1 Motherwell - - -
2021-12-04 15:00:00 Glasgow Rangers 3 - 0 Dundee - - -
England Conference 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Aldershot Town 2 - 2 Altrincham - - -
2021-12-04 15:00:00 Barnet 3 - 0 Maidenhead United - - -
2021-12-04 15:00:00 Bromley 3 - 2 Wealdstone FC - - -
2021-12-04 15:00:00 Dagenham Redbridge 3 - 2 Grimsby Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Dover Athletic 0 - 1 Wrexham - - -
2021-12-04 15:00:00 Solihull Moors 2 - 0 Woking - - -
2021-12-04 15:00:00 Weymouth 1 - 2 Torquay United - - -
England Conference South Division 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Chippenham Town 4 - 1 Dorking - - -
2021-12-04 15:00:00 Concord Rangers 2 - 2 Braintree Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Dartford 1 - 0 Billericay Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Dulwich Hamlet 5 - 2 Ebbsfleet United - - -
2021-12-04 15:00:00 Hampton Richmond Borough 0 - 1 Hemel Hempstead Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Havant Waterlooville 1 - 3 Bath City - - -
2021-12-04 15:00:00 Hungerford Town 0 - 1 Oxford City - - -
2021-12-04 15:00:00 Slough Town 2 - 1 Tonbridge Angels - - -
2021-12-04 15:00:00 Welling United 0 - 2 Eastbourne Borough - - -
England Conference North Division 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 AFC Fylde 4 - 1 Blyth Spartans - - -
2021-12-04 15:00:00 Bradford Park Avenue 0 - 3 Brackley Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Chester FC 2 - 1 Leamington - - -
2021-12-04 15:00:00 Curzon Ashton FC 1 - 2 Alfreton Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Gloucester City 2 - 0 Spennymoor Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Guiseley 0 - 1 York City - - -
2021-12-04 15:00:00 Kettering Town 2 - 3 Boston United - - -
2021-12-04 15:00:00 Southport FC 2 - 0 Hereford United - - -
England Southern Premier League 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Chesham United 3 - 1 Truro City - - -
2021-12-04 15:00:00 Dorchester Town 3 - 1 Harrow Borough - - -
2021-12-04 15:00:00 Farnborough Town 3 - 2 Merthyr Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Hartley Wintney 1 - 2 Weston Super Mare - - -
2021-12-04 15:00:00 Hayes Yeading United 1 - 2 Metropolitan Police - - -
2021-12-04 15:00:00 Swindon Supermarine 2 - 1 Salisbury FC - - -
2021-12-04 15:00:00 Tiverton Town 2 - 2 Gosport Borough - - -
2021-12-04 15:00:00 Wimborne Town 1 - 4 Hendon - - -
England Northern Premier League 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Basford Utd 1 - 1 Stalybridge Celtic - - -
2021-12-04 15:00:00 Hyde F.C. 1 - 0 Nantwich Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Matlock Town 2 - 3 Stafford Rangers - - -
2021-12-04 15:00:00 Mickleover Sports 2 - 2 Grantham Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Morpeth Town 2 - 0 Gainsborough Trinity - - -
2021-12-04 15:00:00 Warrington Town AFC 5 - 1 Lancaster City - - -
England Ryman(Isthmian) League Premier Division 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Bishop's Stortford 1 - 1 Carshalton Athletic FC - - -
2021-12-04 15:00:00 Corinthian Casuals 1 - 1 Wingate Finchley - - -
2021-12-04 15:00:00 East Thurrock United 0 - 2 Bowers Pitsea - - -
2021-12-04 15:00:00 Enfield Town 2 - 3 Folkestone - - -
2021-12-04 15:00:00 Haringey Borough 3 - 3 Bognor Regis Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Hornchurch 2 - 1 Kingstonian - - -
2021-12-04 15:00:00 Leatherhead 0 - 2 Brightlingsea Regent - - -
2021-12-04 15:00:00 lewes 1 - 5 Potters Bar Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Margate 2 - 2 Cheshunt - - -
2021-12-04 15:00:00 Merstham 1 - 3 Horsham - - -
2021-12-04 15:00:00 Worthing 2 - 0 Cray Wanderers - - -
England FA Cup 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Bristol Rovers 2 - 1 Sutton United - - -
2021-12-04 15:00:00 Burton Albion 1 - 2 Port Vale - - -
2021-12-04 15:00:00 Lincoln City 0 - 1 Hartlepool United - - -
2021-12-04 15:00:00 AFC Wimbledon 4 - 3 Cheltenham Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Leyton Orient 4 - 0 Tranmere Rovers - - -
2021-12-04 15:00:00 Doncaster Rovers 2 - 3 Mansfield Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Walsall 1 - 2 Swindon Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Carlisle United 1 - 2 Shrewsbury Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Ipswich Town 0 - 0 Barrow - - -
2021-12-04 15:00:00 Portsmouth 1 - 2 Harrogate Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Cambridge United 2 - 1 Exeter City - - -
Germany Regionalliga 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Berliner FC Dynamo 1 - 2 FC Lokomotive Leipzig - - -
2021-12-04 15:00:00 BSG Chemie Leipzig 2 - 1 Eilenburg - - -
Portugal U23 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Coimbra EC U23 3 - 2 Rio Ave U23 - - -
2021-12-04 15:00:00 Sporting Lisbon Sad U23 1 - 2 Portimonense U23 - - -
French Championnat Amateur 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Epinal 1 - 2 ASM Belfortaine - - -
2021-12-04 15:00:00 Monaco B 1 - 1 Jura Sud Foot - - -
Scottish Championship 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Arbroath 0 - 0 Raith Rovers - - -
2021-12-04 15:00:00 Hamilton Academical 1 - 0 Dunfermline Athletic - - -
2021-12-04 15:00:00 Greenock Morton 2 - 2 Ayr United - - -
2021-12-04 15:00:00 Queen of South 0 - 0 Partick Thistle - - -
Scottish Division One 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Clyde 2 - 2 Peterhead - - -
2021-12-04 15:00:00 Cove Rangers 2 - 0 Dumbarton - - -
2021-12-04 15:00:00 East Fife 1 - 1 Alloa Athletic - - -
2021-12-04 15:00:00 Queen's Park 6 - 0 Falkirk - - -
Scottish Division Two 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Albion Rovers 2 - 3 Forfar Athletic - - -
2021-12-04 15:00:00 Cowdenbeath 1 - 0 Stirling Albion - - -
2021-12-04 15:00:00 Stenhousemuir 1 - 4 Stranraer - - -
Norway 2.Liga 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Stjordals Blink 3 - 0 Hodd - - -
Northern Ireland Premier League 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Carrick Rangers 1 - 2 Dungannon Swifts - - -
2021-12-04 15:00:00 Cliftonville 1 - 0 Ballymena United - - -
2021-12-04 15:00:00 Coleraine 1 - 2 Linfield FC - - -
2021-12-04 15:00:00 Glenavon Lurgan 1 - 0 Crusaders - - -
2021-12-04 15:00:00 Glentoran FC 3 - 1 Portadown - - -
2021-12-04 15:00:00 Larne FC 3 - 0 Warrenpoint Town - - -
Poland Division 2 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 KP Calisia Kalisz 1 - 2 Sokol Ostroda - - -
Ukrainian Premier League 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Rukh Vynnyky 0 - 0 FC Vorskla Poltava - - -
Greece National B 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Ergotelis 1 - 0 Panathinaikos B - - -
Cyprus 1 Division 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Doxa Katokopias 1 - 4 AEK Larnaca - - -
Turkey 2 Ligi A 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Adanaspor 1 - 1 Tuzlaspor - - -
Scotland FA Cup 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Montrose 1 - 1 Kelty Hearts - - -
Luxembourg National Division 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 FC Wiltz 71 1 - 0 Hamm RM Benfica FC - - -
Malta Premier League 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Valletta FC 0 - 0 Birkirkara FC - - -
Northern Ireland IFA Championship 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Ballinamallard United 1 - 1 Ards FC - - -
Spanish Bizkaia-Tercera Division 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Mallorca B 2 - 0 CE Mercadal - - -
2021-12-04 15:00:00 San Jodie 2 - 1 UD Rotlet Molinar - - -
2021-12-04 15:00:00 CD Illescas 1 - 0 CD Tarancon - - -
2021-12-04 15:00:00 Real Oviedo B 1 - 2 L Entregu CF - - -
2021-12-04 15:00:00 Hercules II 0 - 1 Orihuela CF - - -
2021-12-04 15:00:00 RSD Alcala Henares 1 - 0 Parla Escuela - - -
2021-12-04 15:00:00 U.M. Escobedo 1 - 0 AD Siete Villas - - -
2021-12-04 15:00:00 CyDL Jupiter Leones 2 - 3 Atletico Astorga - - -
2021-12-04 15:00:00 UD Poblense 0 - 1 CF Platges De Calvia - - -
2021-12-04 15:00:00 Urduliz FT 0 - 0 SD Deusto - - -
2021-12-04 15:00:00 Moratalaz 2 - 2 CF Trival Valderas - - -
Belgium Women 1st National 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Famkes Merkem (w) 1 - 1 Moldavo (w) - - -
ENG SD1 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 St Neots Town 0 - 4 AFC Dunstable - - -
England Northern League Division One 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Cleethorpes Town 0 - 2 Hebburn Town - - -
2021-12-04 15:00:00 Halesowen Town 2 - 1 Daventry - - -
The lowlands of Scotland League 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Civil Service Strollers FC 3 - 1 Broomhill FC - - -
Italy Futsal 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 VD Manfredonia Futsal 2 - 2 Lido Di Ostiav Meta Futsal - - -
Ethiopia Premier League 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Welkite Ketema 0 - 0 Arba Minch - - -
Mexico Liga TDP 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Puerto Aventuras FC 1 - 2 Deportiva Venados - - -
Germany Oberliga NOFV 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 TuS Dietkirchen 2 - 1 VfB Ginsheim - - -
Gibraltar Premier Division 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Lions Gibraltar 1 - 0 College 1975 FC - - -
Portugal Campeonato Nacional 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Vianense 2 - 1 Forjaes - - -
2021-12-04 15:00:00 Sal gadacz 2 - 3 Merelinense - - -
Portugal Campeonato Nacional Women 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 SCU Torreense (w) 1 - 0 Famalicao (w) - - -
2021-12-04 15:00:00 Estoril Praia (w) 0 - 3 Amora (w) - - -
Spain Youth League 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Compostela U19 1 - 1 Real Oviedo U19 - - -
2021-12-04 15:00:00 Cartagena FC U19 2 - 1 CF Talavera U19 - - -
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Alcanenense U19 1 - 4 Real Massama U19 - - -
2021-12-04 15:00:00 Vizela U19 2 - 3 Vitoria SC Guimaraes U19 - - -
2021-12-04 15:00:00 Braga U19 1 - 1 Tondela U19 - - -
2021-12-04 15:00:00 Feirense U19 0 - 2 Rio Ave U19 - - -
2021-12-04 15:00:00 Alverca U19 0 - 0 Sporting Lisbon U19 - - -
2021-12-04 15:00:00 Belenenses U19 1 - 1 Academica Coimbra U19 - - -
2021-12-04 15:00:00 Vilafranquense U19 2 - 2 Uniao Leiria U19 - - -
Togo Premier Division 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 ASC Kara 3 - 0 Sara FC - - -
2021-12-04 15:00:00 AS OTR 0 - 0 AS Togo-Port - - -
England Southern League Central Division 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Biggleswade Town 1 - 1 Alvechurch - - -
2021-12-04 15:00:00 Coalville 4 - 1 Nuneaton Borough - - -
2021-12-04 15:00:00 Hednesford Town 4 - 0 Leiston FC - - -
2021-12-04 15:00:00 Hitchin Town 1 - 2 Rushden Diamonds - - -
2021-12-04 15:00:00 Needham Market 1 - 3 Stourbridge - - -
2021-12-04 15:00:00 Peterborough Sports 0 - 1 Redditch United - - -
2021-12-04 15:00:00 Royston Town 0 - 0 Bromsgrove Sporting FC - - -
2021-12-04 15:00:00 St Ives Town 2 - 1 Banbury United - - -
2021-12-04 15:00:00 Stratford Town 1 - 2 Lowestoft Town - - -
Chile Tercera 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Real Juventud San Joaquin 1 - 2 CD Trasandino de Los Andes - - -
Portugal Liga 3 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 UD Santarem 1 - 1 Oliveira Hospital - - -
2021-12-04 15:00:00 Oliveirense 4 - 2 Pevidem SC - - -
Ghana Premier League 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 Accra Lions 1 - 0 Techiman Eleven Wonders - - -
2021-12-04 15:00:00 Aduana Stars 3 - 0 WAFA - - -
Switzerland - 2.Liga 1 X 2  
2021-12-04 15:00:00 FC Rapperswil-Jona 2 - 1 Bruhl SG - - -
2021-12-04 15:00:00 Zurich B team 3 - 1 SC Cham - - -
England Southern Premier League 1 X 2  
2021-12-04 15:10:00 Poole Town 6 - 2 Kings Langley - - -
Spanish La Liga 1 X 2  
2021-12-04 15:15:00 FC Barcelona 0 - 1 Real Betis - - -
Italian Serie B 1 X 2  
2021-12-04 15:15:00 Lecce 2 - 0 Reggina - - -
Belgian Pro League 1 X 2  
2021-12-04 15:15:00 Oud Heverlee 0 - 1 KAA Gent - - -
Greece Super League A 1 X 2  
2021-12-04 15:15:00 Volos NFC 1 - 2 Panaitolikos Agrinio - - -
2021-12-04 15:15:00 Atromitos Athens 4 - 1 Apollon Smirnis - - -
Spanish Bizkaia-Tercera Division 1 X 2  
2021-12-04 15:15:00 UB Conquense 2 - 0 AD Hogar Alcarreno - - -
2021-12-04 15:15:00 Viveiro CF 0 - 4 Racing Villalbes - - -
Saudi Arabia Youth League 1 X 2  
2021-12-04 15:25:00 Ohud Medina Youths 1 - 1 Al-Jeel Youths - - -
Holland Eredivisie 1 X 2  
2021-12-04 15:30:00 PSV Eindhoven 4 - 1 FC Utrecht - - -
England Southern Premier League 1 X 2  
2021-12-04 15:30:00 Walton Casuals 1 - 1 Taunton Town - - -
Portugal Segunda Liga 1 X 2  
2021-12-04 15:30:00 Porto B 1 - 0 Leixoes - - -
Spanish Segunda Division B 1 X 2  
2021-12-04 15:30:00 CD Ardoi Draw 0 - 1 SD Laredo - - -
Israel Premier League 1 X 2  
2021-12-04 15:30:00 Maccabi Petah Tikva FC 0 - 1 Ashdod MS - - -
French Feminines D1 1 X 2  
2021-12-04 15:30:00 Issy FF (w) 0 - 3 Paris Saint Germain (w) - - -
Spanish Bizkaia-Tercera Division 1 X 2  
2021-12-04 15:30:00 Ourense CF 1 - 1 Silva SD - - -
2021-12-04 15:30:00 Utebo FC 2 - 1 SD Borja - - -
2021-12-04 15:30:00 UD Los Garres 1 - 2 Racing Murcia - - -
2021-12-04 15:30:00 Extremadura B 2 - 1 Jerez - - -
2021-12-04 15:30:00 Sofan 2 - 2 CSD Arzua - - -
2021-12-04 15:30:00 CD Rota 0 - 2 Sevilla C - - -
2021-12-04 15:30:00 CD Binissalem 0 - 3 CD Murense - - -
2021-12-04 15:30:00 Santanyi 0 - 3 CD Manacor - - -
2021-12-04 15:30:00 Almansa 0 - 2 CD Torrijos - - -
2021-12-04 15:30:00 CD Guadalajara 1 - 0 AD San Clemente - - -
2021-12-04 15:30:00 Miguelturreno 1 - 2 CD Azuqueca - - -
2021-12-04 15:30:00 CD Villacanas 2 - 1 CP Villarrobledo - - -
2021-12-04 15:30:00 Beti Gazte 1 - 1 Aurrera Ondarroa - - -
2021-12-04 15:30:00 Tolosa 3 - 2 CD Vitoria(SPA) - - -
2021-12-04 15:30:00 Silla CF 2 - 0 Atzeneta UE - - -
2021-12-04 15:30:00 Almazan 2 - 0 UD Santa Marta - - -
Spanish Ladies Premier League B 1 X 2  
2021-12-04 15:30:00 CDEF Logrono II (W) 1 - 2 Atletico Madrid C (w) - - -
Burkina Faso League 1 X 2  
2021-12-04 15:30:00 ASF Bobo Dioulasso 2 - 0 US Forces Armees - - -
Spanish Ladies Premier League 1 X 2  
2021-12-04 15:30:00 Villarreal (w) 0 - 2 Real Madrid (w) - - -
Kuwaiti Premier League 1 X 2  
2021-12-04 15:40:00 Al Kuwait SC 3 - 0 Al-Qadsia SC - - -
Albania Super league 1 X 2  
2021-12-04 15:45:00 Partizani Tirana 2 - 1 Skenderbeu Korca - - -
Spain Youth League 1 X 2  
2021-12-04 15:55:00 Vazquez Cultural U19 1 - 0 Cordoba U19 - - -
Switzerland - 2.Liga 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 Grasshoppers U21 1 - 0 FC Luzern U21 - - -
France Ligue 1 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 Marseille 1 - 2 Stade Brestois - - -
Russia Premier League 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 Lokomotiv Moscow 0 - 1 Ural Sverdlovsk Oblast - - -
Austrian Bundesliga 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 Red Bull Salzburg 2 - 1 TSV Hartberg - - -
2021-12-04 15:59:00 Sturm Graz 1 - 1 Trenkwalder Admira Wacker - - -
2021-12-04 15:59:00 WSG Wattens 0 - 1 SG Austria Klagenfurt - - -
Spain Primera Division RFEF 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 CF Talavera de la Reina 1 - 1 CF Internacional De Madrid - - -
2021-12-04 15:59:00 Extremadura 2 - 2 Zamora CF - - -
Spanish Segunda Division B 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 Arenas Club de Getxo 0 - 0 Naxara - - -
2021-12-04 15:59:00 Villanovense 2 - 0 CD Montijo - - -
French Championnat Amateur 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 Metz B 0 - 2 Auxerre B - - -
2021-12-04 15:59:00 Entente Sannois 0 - 1 Sainte Genevieve Sports - - -
2021-12-04 15:59:00 Schiltigheim 0 - 1 Stade Reims II - - -
2021-12-04 15:59:00 Hyeres 0 - 1 Marignane Gignac - - -
Arab Nations Cup 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 Sudan 0 - 5 Egypt - - -
Algerian Ligue Professionnelle 1 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 MC Oran 1 - 1 RC Arba - - -
Turkish Super Liga 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 Galatasaray 2 - 2 Altay Spor Kulubu - - -
Slovenia 1.Liga 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 NK Mura 05 1 - 0 Tabor Sezana - - -
Luxembourg National Division 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 F91 Dudelange 5 - 1 Rodange 91 - - -
2021-12-04 15:59:00 Progres Niedercorn 6 - 0 Etzella Ettelbruck - - -
Indian Super League 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 Bengaluru 1 - 3 Mumbai City - - -
Spanish Bizkaia-Tercera Division 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 CD Utrera 3 - 2 CD Pozoblanco - - -
2021-12-04 15:59:00 Portugalete 1 - 0 Barakaldo CF - - -
2021-12-04 15:59:00 CD Santa Ursula 1 - 0 Herbania - - -
2021-12-04 15:59:00 Atletico Albericia 2 - 2 Castro - - -
2021-12-04 15:59:00 UD Gijon Industrial 1 - 1 CD Roces - - -
2021-12-04 15:59:00 Ceuta B 1 - 0 UD Los Barrios - - -
2021-12-04 15:59:00 Portmany 0 - 0 Inter Ibiza - - -
2021-12-04 15:59:00 CA Monzon 3 - 0 Giner Torrero - - -
2021-12-04 15:59:00 Villarrubia CF 2 - 1 Huracan de Balazote - - -
2021-12-04 15:59:00 Anaitasuna 2 - 0 Santutxu FC - - -
2021-12-04 15:59:00 Cultural de Durango 1 - 1 SD Beasain - - -
2021-12-04 15:59:00 FC Asco 1 - 1 Girona B - - -
2021-12-04 15:59:00 Torrent C.F 1 - 0 Jove Espanol - - -
2021-12-04 15:59:00 Recambios Colon CD 1 - 1 Castellon B - - -
2021-12-04 15:59:00 Atletico Saguntino 2 - 0 Elche CF Ilicitano - - -
Faroe Islands Cup 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 NSI Runavik 1 - 1 B36 Torshavn - - -
Belgium Women 1st National 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 RAEC Mons (w) 2 - 3 Ladies Genk B ?w? - - -
Mexico Liga TDP 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 Guerreros Aztecas IAFE 1 - 1 Halcones Zuniga SC - - -
2021-12-04 15:59:00 Guerreros de Puebla 2 - 0 Reales de Puebla FC - - -
Spanish Ladies Premier League B 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 Atletico Madrid B (w) 2 - 1 Athletic Bilbao B (w) - - -
Italy Youth Championship Cup 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 Paganese U19 2 - 1 CartanU19 - - -
Germany Verbandsliga 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 Rot-Weib Frankfurt 1 - 1 Germania Ober-Roden - - -
Poland Mloda Ekstraklasa 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 Warta Poznan Youth 1 - 1 SMS Lodz Youth - - -
Switzerland - 2.Liga 1 X 2  
2021-12-04 15:59:00 Etoile Carouge 0 - 0 FC Black Stars Basel - - -
Croatia 1.Division 1 X 2  
2021-12-04 16:05:00 Rijeka 4 - 1 Hrvatski dragovoljac - - -
UAE Cup 1 X 2  
2021-12-04 16:15:00 Al-Sharjah 1 - 1 Al Oruba (UAE) - - -
Poland Ekstraklasa 1 X 2  
2021-12-04 16:30:00 Jagiellonia Bialystok 1 - 2 Gornik Leczna - - -
Hungary Borsodi Liga 1 X 2  
2021-12-04 16:30:00 ZalaegerzsegTE 2 - 1 Debrecin VSC - - -
Luxembourg National Division 1 X 2  
2021-12-04 16:30:00 Racing Union Luxemburg 0 - 1 Fola Esch - - -
Spanish Bizkaia-Tercera Division 1 X 2  
2021-12-04 16:30:00 Uritarra 2 - 1 Pasaia KE - - -
2021-12-04 16:30:00 Manchego Ciudad 1 - 1 Albacete B - - -
2021-12-04 16:30:00 Polvorin 1 - 1 Rapido de Bouzas - - -
Italian Serie A 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 AS Roma 0 - 3 Inter Milan - - -
Swiss Super League 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 FC Zurich 4 - 0 Luzern - - -
Spanish Segunda Division B 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 Union Langreo 1 - 2 Pontevedra - - -
France Ligue 3 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 Cholet So 1 - 1 Avranches - - -
French Championnat Amateur 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 Chartres FC 4 - 0 Caen II - - -
2021-12-04 17:00:00 Voltigeurs Chateaubriant 2 - 1 Poissy As - - -
2021-12-04 17:00:00 Granville 0 - 0 Lorient B - - -
2021-12-04 17:00:00 Romorantin 1 - 1 Blois - - -
2021-12-04 17:00:00 FC Rouen 1 - 1 St Pryve St Hilaire - - -
2021-12-04 17:00:00 Versailles 78 1 - 0 Saint Malo - - -
2021-12-04 17:00:00 Vitre 1 - 0 Plabennec - - -
2021-12-04 17:00:00 Fleury Merogis U.S. 1 - 3 Gobelins - - -
2021-12-04 17:00:00 St. Maur Lusi 3 - 0 Haguenau - - -
2021-12-04 17:00:00 Saint Quentin 1 - 2 Beauvais - - -
2021-12-04 17:00:00 GFA Rumilly Vallieres 0 - 3 Chasselay M.D. Azergues - - -
2021-12-04 17:00:00 GRACES 2 - 1 Toulon - - -
2021-12-04 17:00:00 Lyon Duchere 0 - 0 OLYMPIQUE DE MARSEILLE B - - -
2021-12-04 17:00:00 Martigues 0 - 0 Aubagne - - -
2021-12-04 17:00:00 Saint-Priest 1 - 3 Frejus St-Raphael - - -
2021-12-04 17:00:00 Angers II 2 - 2 Les Herbiers - - -
2021-12-04 17:00:00 Avenir Sportif Beziers 3 - 0 Colomiers - - -
2021-12-04 17:00:00 Bourges 2 - 1 CHAMALIERES - - -
2021-12-04 17:00:00 Le Puy Foot 43 Auvergne 2 - 0 Montpellier B - - -
2021-12-04 17:00:00 Trelissac 0 - 1 Canet Roussillon - - -
Swiss Challenge League 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 Kriens 1 - 3 Vaduz - - -
2021-12-04 17:00:00 Thun 2 - 4 FC Wil 1900 - - -
Czech Republic Gambrinus Liga 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 Sigma Olomouc 0 - 1 Slavia Praha - - -
Cyprus 1 Division 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 Anorthosis Famagusta FC 2 - 3 PAEEK - - -
Estonia Champions League 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 Flora Paide 5 - 3 Nomme JK Kalju - - -
Malta Premier League 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 Sirens 1 - 3 Gzira United - - -
Denmark Cup 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 Vejle 5 - 1 Kolding FC - - -
Spanish Bizkaia-Tercera Division 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 Las Palmas C 0 - 0 UD Las Zocas - - -
2021-12-04 17:00:00 AD Complutense Alcala 2 - 2 Ursaria - - -
2021-12-04 17:00:00 Yeclano Deportivo 1 - 0 Archena Sport - - -
2021-12-04 17:00:00 Olivenza FC 1 - 1 CF Trujillo - - -
2021-12-04 17:00:00 SD Lenense 2 - 2 CD Covadonga - - -
2021-12-04 17:00:00 Acero 1 - 0 CD Olimpic Xativa - - -
Malta First Division League 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 Zebbug Rangers 0 - 0 Mgarr United FC - - -
2021-12-04 17:00:00 Tarxien Rainbows F.C 1 - 1 Marsa - - -
Italy Futsal 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 Royal Saint Giuseppe Futsal 7 - 1 Cormar Polistena Indoor Soccer - - -
Germany Oberliga NOFV 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 SC Union Nettetal 1 - 0 SpVg Schonnebeck - - -
2021-12-04 17:00:00 FC Suderelbe 1 - 5 Niendorfer TSV - - -
Italy Serie D 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 AC Leon Monza Brianza 1 - 4 US Breno - - -
San Marino League 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 SP La Fiorita 1 - 1 San Giovanni - - -
Israel C League 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 Hapoel Ramat Israel 0 - 0 Hakoah Amidar Ramat Gan FC - - -
France Ligue 5 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 Stade Briochin II 0 - 5 Dinan Lehon FC - - -
2021-12-04 17:00:00 Mantes-la-Ville 3 - 2 Drancy - - -
2021-12-04 17:00:00 Chambery SO 2 - 1 Lyon Duchere II - - -
2021-12-04 17:00:00 Vaulx en Velin 1 - 1 FC Limonest - - -
Spain Youth League 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 Espanyol U19 2 - 0 UE Sant Andreu U19 - - -
Colombia Regional League 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 Deportivo Alexis Garcia 3 - 2 CD Gallegol S.A.S. - - -
CAN W-U20 1 X 2  
2021-12-04 17:00:00 Senegal (w)U20 2 - 0 Guinea U20 (W) - - -
Spanish Segunda Division 1 X 2  
2021-12-04 17:15:00 Fuenlabrada 1 - 1 Almeria - - -
Spanish Bizkaia-Tercera Division 1 X 2  
2021-12-04 17:15:00 CD Bullense 1 - 0 EG El Palmar - - -
English Premier League 1 X 2  
2021-12-04 17:30:00 Watford 1 - 3 Manchester City - - -
Spanish La Liga 1 X 2  
2021-12-04 17:30:00 Atletico Madrid 1 - 2 Mallorca - - -
German Bundesliga 1 X 2  
2021-12-04 17:30:00 Borussia Dortmund 2 - 3 Bayern Munchen - - -
Belgian Pro League 1 X 2  
2021-12-04 17:30:00 Oostende 2 - 1 KAS Eupen - - -
2021-12-04 17:30:00 Kortrijk 0 - 2 Cercle Brugge - - -
Greece Super League A 1 X 2  
2021-12-04 17:30:00 OFI Crete 1 - 3 Olympiakos Piraeus - - -
England FA Cup 1 X 2  
2021-12-04 17:30:00 Yeovil Town 1 - 0 Stevenage Borough - - -
French Championnat Amateur 1 X 2  
2021-12-04 17:30:00 Yzeure AS 1 - 1 FC Nantes B - - -
2021-12-04 17:30:00 Mont-de-Marsan 1 - 2 Andrezieux - - -
Ukrainian Premier League 1 X 2  
2021-12-04 17:30:00 Metalist 1925 Kharkiv 0 - 1 Kolos Kovalyovka - - -
Futsal Spain Division De Honor 1 X 2  
2021-12-04 17:30:00 Jaen Paraiso Interior Futsal 6 - 2 Cordoba Futsal - - -
2021-12-04 17:30:00 Inter Movistar Futsal 4 - 2 CD Burela FS Pescados Ruben Futsal - - -
Spanish Bizkaia-Tercera Division 1 X 2  
2021-12-04 17:30:00 CA Antoniano 0 - 1 CD Gerena - - -
2021-12-04 17:30:00 UD Collerense 0 - 1 CE Campos - - -
2021-12-04 17:30:00 Atletico Porcuna CF 2 - 2 Torredonjimeno - - -
2021-12-04 17:30:00 Rayo Vallecano B 1 - 1 CDF Tres Cantos - - -
2021-12-04 17:30:00 CD Barco 2 - 2 CF Alondras - - -
2021-12-04 17:30:00 Xerez Deportivo 3 - 0 Conil CF - - -
Northern German state premier league - bayern 1 X 2  
2021-12-04 17:30:00 Giesenkirchen 0 - 6 FK Rad Beograd - - -
Gibraltar Premier Division 1 X 2  
2021-12-04 17:30:00 Glacis United FC 1 - 1 Manchester 62 FC - - -
Holland Eredivisie 1 X 2  
2021-12-04 17:45:00 SC Cambuur 1 - 6 Vitesse Arnhem - - -
Ivory Coast Premier Division 1 X 2  
2021-12-04 17:45:00 ES Bafing 1 - 1 Racing Club Abidjan - - -
Burkina Faso League 1 X 2  
2021-12-04 17:45:00 AS Sonabel 0 - 1 Majestic FC - - -
Israel Premier League 1 X 2  
2021-12-04 17:50:00 Hapoel Kiryat Shmona 2 - 1 Maccabi Netanya - - -
Mali Premiere Division 1 X 2  
2021-12-04 17:55:00 Djoliba 2 - 0 US Bourgouni - - -
France Ligue 1 1 X 2  
2021-12-04 18:00:00 Lille 2 - 1 Troyes - - -
Portugal Primeira Liga 1 X 2  
2021-12-04 18:00:00 Boavista FC 1 - 1 Maritimo - - -
Spain Primera Division RFEF 1 X 2  
2021-12-04 18:00:00 Racing de Ferrol 0 - 0 Deportivo La Coruna - - -
2021-12-04 18:00:00 SD Logrones 0 - 0 Calahorra - - -
2021-12-04 18:00:00 Albacete 2 - 0 CD Alcoyano - - -
2021-12-04 18:00:00 Real Betis B 1 - 3 CD Linares Deportivo - - -
2021-12-04 18:00:00 C.D. San Fernando Isleno 2 - 1 UCAM Murcia - - -
Portugal Segunda Liga 1 X 2  
2021-12-04 18:00:00 SL Benfica B 2 - 0 Rio Ave - - -
Futsal Spain Division De Honor 1 X 2  
2021-12-04 18:00:00 Manzanares FS Futsal 4 - 3 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal - - -
Spanish Bizkaia-Tercera Division 1 X 2  
2021-12-04 18:00:00 CD Colonia Moscardo 1 - 4 Alcorcon B - - -
2021-12-04 18:00:00 Urraca 1 - 1 Caudal - - -
Israel C League 1 X 2  
2021-12-04 18:00:00 SC Ramla 2 - 0 SC Shicun Hamizrah - - -
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 1 X 2  
2021-12-04 18:00:00 Amora FC U19 0 - 3 Vitoria FC Setubal U19 - - -
Brazil national youth (U20) Football Championship 1 X 2  
2021-12-04 18:00:00 Bonsucesso U20 1 - 3 Barra Mansa/RJ U20 - - -
Ghana Premier League 1 X 2  
2021-12-04 18:00:00 Elmina Sharks 2 - 1 Karela United FC - - -
South Africa Premier Soccer League 1 X 2  
2021-12-04 18:15:00 Stellenbosch FC 1 - 1 Mamelodi Sundowns - - -
Israel B League 1 X 2  
2021-12-04 18:30:00 Hapoel Bnei Lod 1 - 0 Sport Club Dimona - - -
Belgian First Amateur Division 1 X 2  
2021-12-04 18:30:00 Dessel Sport 3 - 2 Rupel Boom - - -
Botswana FA Cup 1 X 2  
2021-12-04 18:30:00 Masitaoka FC 2 - 1 Township Rollers - - -
Brazil Serie D 1 X 2  
2021-12-04 18:30:00 Aruko Sports Brasil 3 - 0 Foz do Iguacu PR - - -
Spain Youth League 1 X 2  
2021-12-04 18:30:00 UD Cornella U19 4 - 0 Cerdanyola del Valles FC U19 - - -
Brazil national youth (U20) Football Championship 1 X 2  
2021-12-04 18:30:00 Interporto FC U20 1 - 0 Capital TO U20 - - -
2021-12-04 18:30:00 Caxias RS U20 0 - 3 Juventude (Youth) - - -
2021-12-04 18:30:00 Garibaldi U20 1 - 3 Apafut RS (Youth) - - -
2021-12-04 18:30:00 Atletico Clube Sulbrasil U20 5 - 0 Gremio Nacional U20 - - -
Arab Nations Cup 1 X 2  
2021-12-04 19:00:00 Palestine 1 - 1 Saudi Arabia - - -
Poland Ekstraklasa 1 X 2  
2021-12-04 19:00:00 Lechia Gdansk 3 - 1 Rakow Czestochowa - - -
Bolivia Primera Division 1 X 2  
2021-12-04 19:00:00 Atletico Palmaflor Vinto 3 - 2 Aurora - - -
Belgian First Amateur Division 1 X 2  
2021-12-04 19:00:00 La Louviere Centre 0 - 0 Thes Sport - - -
2021-12-04 19:00:00 Olympic Charleroi 2 - 2 RFC de Liege - - -
2021-12-04 19:00:00 Patro Eisden 1 - 1 FCV Dender EH - - -
Israel C League 1 X 2  
2021-12-04 19:00:00 Sporting Club Tel Aviv 2 - 1 Shimshon Bnei Tayibe - - -
Brazil Paulista Women's League 1 X 2  
2021-12-04 19:00:00 Sao Paulo/SP (w) 1 - 0 SC Corinthians Paulista (w) - - -
2021-12-04 19:00:00 Comercial MS (w) 1 - 1 Comercial Tres Lagoas (W) - - -
2021-12-04 19:00:00 3B Sport AM (w) 1 - 0 Recanto da Crianca (W) - - -
Slovenia 1.Liga 1 X 2  
2021-12-04 19:15:00 NK Publikum Celje 0 - 1 Maribor - - -
Colombia Regional League 1 X 2  
2021-12-04 19:20:00 Envigado FC Reserves 1 - 0 Molino Viejo - - -
German Bundesliga 2 1 X 2  
2021-12-04 19:30:00 St. Pauli 2 - 1 Schalke 04 - - -
Swiss Super League 1 X 2  
2021-12-04 19:30:00 Young Boys 1 - 2 Servette - - -
Poland Liga 1 1 X 2  
2021-12-04 19:30:00 Skra Czestochowa 0 - 1 Resovia Rzeszow - - -
Romania Liga I 1 X 2  
2021-12-04 19:30:00 Farul Constanta 2 - 0 Rapid Bucuresti - - -
Portugal Liga 3 1 X 2  
2021-12-04 19:30:00 Vitoria Setubal 1 - 1 Cova Piedade - - -
Italian Serie A 1 X 2  
2021-12-04 19:45:00 Napoli 2 - 3 Atalanta - - -
Belgian Pro League 1 X 2  
2021-12-04 19:45:00 Club Brugge 3 - 2 Seraing United - - -
Belgian Second Division 1 X 2  
2021-12-04 19:45:00 Red Star Waasland 2 - 3 Jeunesse Molenbeek - - -
Mali Premiere Division 1 X 2  
2021-12-04 19:50:00 AS Olympique de Missira 1 - 1 Afrique Football Elite - - -
Spanish La Liga 1 X 2  
2021-12-04 20:00:00 Real Sociedad 0 - 2 Real Madrid - - -
France Ligue 1 1 X 2  
2021-12-04 20:00:00 Lens 1 - 1 Paris Saint Germain (PSG) - - -
Holland Eredivisie 1 X 2  
2021-12-04 20:00:00 Heracles Almelo 0 - 1 SC Heerenveen - - -
Argentine Division 1 1 X 2  
2021-12-04 20:00:00 Arsenal de Sarandi 1 - 1 Boca Juniors - - -
Uruguay Primera Division 1 X 2  
2021-12-04 20:00:00 Boston River 2 - 1 Deportivo Maldonado - - -
2021-12-04 20:00:00 CA Penarol 3 - 1 IA Sud America - - -
2021-12-04 20:00:00 Rentistas 2 - 3 Plaza Colonia - - -
2021-12-04 20:00:00 Torque 1 - 0 Club Atletico Progreso - - -
2021-12-04 20:00:00 Wanderers FC 1 - 1 Centro Atletico Fenix - - -
2021-12-04 20:00:00 Nacional Montevideo 4 - 2 CA River Plate - - -
Argentina Prim C Metropolitana 1 X 2  
2021-12-04 20:00:00 Canuelas FC 1 - 1 CA Fenix Pilar - - -
2021-12-04 20:00:00 Comunicaciones BsAs 4 - 1 Argentino de Quilmes - - -
Colombia Copa Premier 1 X 2  
2021-12-04 20:00:00 Fortaleza F.C 1 - 2 Bogota FC - - -
2021-12-04 20:00:00 Llaneros FC 1 - 2 Union Magdalena - - -
Brazil Copa Verde 1 X 2  
2021-12-04 20:00:00 Remo Belem (PA) 2 - 0 SC Paysandu Para - - -
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester 1 X 2  
2021-12-04 20:00:00 Defensores de Cambaceres 0 - 0 Centro Espanol - - -
2021-12-04 20:00:00 Puerto Nuevo 0 - 1 Sportivo Barracas - - -
Mexico Liga TDP 1 X 2  
2021-12-04 20:00:00 Atletico Boca del Rio 0 - 6 SK Sport Street Soccer FC - - -
Brazil Serie D 1 X 2  
2021-12-04 20:00:00 CE Dom Bosco U21 0 - 2 Uniao EC U21 - - -
Brazil Gaucho Women 1 X 2  
2021-12-04 20:00:00 Brasil Farroupilha (w) 1 - 1 Flamengo Sao Pedro (W) - - -
Argentina Torneo B 1 X 2  
2021-12-04 20:00:00 Gimnasia y Esgrima Pedernera Unidos 2 - 2 Huracan de San Luis - - -
2021-12-04 20:00:00 Santo Pipo SC 2 - 2 CA Bartolome Mitre - - -
2021-12-04 20:00:00 San Jorge de Almagro 1 - 2 Ferroviario Corrientes - - -
2021-12-04 20:00:00 Colon Chivilcoy 5 - 1 El Fronton - - -
2021-12-04 20:00:00 CA Avellaneda de Cordoba 0 - 0 CA Las Palmas - - -
2021-12-04 20:00:00 Andes Talleres 2 - 2 Gutierrez - - -
2021-12-04 20:00:00 Gaiman FC 1 - 1 Germinal de Rawson - - -
2021-12-04 20:00:00 Estrella de Berisso 1 - 1 Alumni Los Hornos - - -
2021-12-04 20:00:00 CA Belgrano Parana 4 - 0 San Martin Diamante - - -
2021-12-04 20:00:00 Racing Trelew 1 - 1 JJ Moreno - - -
2021-12-04 20:00:00 CSD Jose C Paz 0 - 1 Deportivo Malvinas - - -
2021-12-04 20:00:00 Escuela Presidente Roca 1 - 1 Argentino Penarol - - -
2021-12-04 20:00:00 Social Atletico Television 1 - 2 Sportivo Baradero - - -
2021-12-04 20:00:00 Unidos de Olmos 0 - 1 Defensores de Glew - - -
2021-12-04 20:00:00 Club Deportivo Zoe 1 - 0 Musou Argentina - - -
2021-12-04 20:11:00 CAYB Campana 0 - 0 Atletico Carcarana - - -
Mexico Segunda Division 1 X 2  
2021-12-04 20:20:00 Inter Playa del Carmen II 3 - 0 CD Yucatan - - -
Portugal Primeira Liga 1 X 2  
2021-12-04 20:30:00 Pacos de Ferreira 1 - 2 Vitoria Guimaraes - - -
Honduras Liga de Ascenso 1 X 2  
2021-12-04 20:30:00 Olancho FC 4 - 0 Genesis Huracan - - -
Argentina Torneo B 1 X 2  
2021-12-04 20:30:00 CA Sarmiento de Humboldt 1 - 1 Union Santiago - - -
2021-12-04 20:30:00 General Paz Junlors 3 - 1 Independiente Cosquin - - -
2021-12-04 20:30:00 EFI Juniors 3 - 0 CA Alianza Futbolistica VM - - -
Chile Primera Division 1 X 2  
2021-12-04 21:00:00 CSD Antofagasta 1 - 0 Colo Colo - - -
2021-12-04 21:00:00 Everton CD 0 - 3 Univ Catolica - - -
2021-12-04 21:00:00 Deportes La Serena 0 - 0 Santiago Wanderers - - -
2021-12-04 21:00:00 Palestino 1 - 4 Nublense - - -
El Salvador Reserves League 1 X 2  
2021-12-04 21:00:00 CD Aguila Reserves 4 - 1 CD Chalatenango Reserves - - -
Mexico Liga TDP 1 X 2  
2021-12-04 21:00:00 Progreso Yucatan 3 - 0 Mayas FC Hunucma - - -
2021-12-04 21:00:00 Celaya Linces 2 - 0 Strikers FC International - - -
Mexico Segunda Division 1 X 2  
2021-12-04 21:00:00 Lobos Huerta FC 2 - 4 Alebrijes de Oaxaca II - - -
Brazil Paulista Women's League 1 X 2  
2021-12-04 21:00:00 Tiradentes-PI (w) 5 - 0 Fluminense PI (W) - - -
Argentina Torneo B 1 X 2  
2021-12-04 21:00:00 Atletico Policial 1 - 3 Americo Tesorieri - - -
2021-12-04 21:00:00 CA Juventud Alianza 4 - 1 CA Trinidad - - -
2021-12-04 21:00:00 Argentino Oeste 2 - 0 Sportivo Barracas Colon - - -
Primera Division de Paraguay 1 X 2  
2021-12-04 21:15:00 Sportivo Luqueno 0 - 1 Guairena - - -
2021-12-04 21:15:00 12 de Octubre 1 - 0 Sol de America - - -
Primera Division de Venezuela 1 X 2  
2021-12-04 21:15:00 Portuguesa FC 3 - 0 CD Hermanos Colmenares - - -
2021-12-04 21:30:00 Deportivo Metropolitano 2 - 2 Aragua FC - - -
Mexico Segunda Division 1 X 2  
2021-12-04 21:30:00 CD Guerreros de Xico 1 - 4 Calor de San Pedro - - -
El Salvador Reserves League 1 X 2  
2021-12-04 22:00:00 Santa Tecla U20 3 - 0 AD Isidro Metapan Reserves - - -
Mexico Liga TDP 1 X 2  
2021-12-04 22:00:00 Gallos NL 1 - 2 Saltillo Soccer - - -
Belize Premier League 1 X 2  
2021-12-04 22:00:00 Hankook Verdes 2 - 1 Altitude FC - - -
Argentine Division 1 1 X 2  
2021-12-04 22:15:00 Godoy Cruz Antonio Tomba 2 - 2 CA Platense - - -
2021-12-04 22:15:00 Sarmiento Junin 1 - 2 Talleres Cordoba - - -
Primera Division de Colombiano-Apertura 1 X 2  
2021-12-04 22:30:00 Deportivo Pereira 2 - 2 Atletico Junior Barranquilla - - -
Aruba Division Di Honor 1 X 2  
2021-12-04 22:30:00 SV River Plate 1 - 1 Racing Club Aruba - - -
Mexico Primera Divison A 1 X 2  
2021-12-04 23:00:00 Monarcas Morelia 0 - 2 Tampico Madero - - -
Panama Liga Nacional de Ascenso 1 X 2  
2021-12-04 23:00:00 Herrera FC 1 - 0 Veraguas FC - - -
Puerto Rico League 1 X 2  
2021-12-04 23:00:00 Metropolitan FA 5 - 0 Puerto Rico Sol FC - - -
Argentina Torneo B 1 X 2  
2021-12-04 23:00:00 Puerto San Martin Futbol 3 - 0 Union Sociedad Italiana - - -
2021-12-04 23:00:00 Monterrico San Vicente 2 - 1 Ciudad de Nieva - - -
2021-12-04 23:00:00 CA 9 de Julio Rafaela 2 - 2 Libertad Sunchales - - -
Primera Division de Paraguay 1 X 2  
2021-12-04 23:30:00 Guarani CA 2 - 2 Cerro Porteno - - -
Argentina Torneo B 1 X 2  
2021-12-04 23:30:00 Guarani A. Franco 2 - 0 Olimpia San Antonio - - -
USA Major League Soccer 1 X 2  
2021-12-04 23:55:00 Portland Timbers 2 - 0 Real Salt Lake - - -