Soccer Matches - 2022-05-18

2022-05-18
Chile Primera B 1 X 2  
2022-05-18 00:30:00 Deportes Santa Cruz 2 - 0 San Luis Quillota - - -
Brazil Serie B 1 X 2  
2022-05-18 00:30:00 Gremio Novorizontin 0 - 0 Sport Club Recife PE - - -
Copa Libertadores 1 X 2  
2022-05-18 00:30:00 Flamengo 3 - 0 Univ Catolica - - -
2022-05-18 00:30:00 Sporting Cristal 0 - 0 Talleres Cordoba - - -
2022-05-18 00:30:00 Boca Juniors 1 - 1 Corinthians Paulista (SP) - - -
Conmebol - Copa Sudamericana 1 X 2  
2022-05-18 00:30:00 9 de Octubre 2 - 3 Guairena - - -
2022-05-18 00:30:00 Atletico Clube Goianiense 1 - 0 CSD Antofagasta - - -
2022-05-18 00:30:00 Atletico Junior Barranquilla 2 - 0 Oriente Petrolero - - -
Colombia Copa Premier 1 X 2  
2022-05-18 00:40:00 Fortaleza F.C 0 - 1 Bogota FC - - -
International Club Friendly 1 X 2  
2022-05-18 01:00:00 Toluca 1 - 0 Bayer Leverkusen - - -
Colombia Regional League 1 X 2  
2022-05-18 01:10:00 Real San Jeronimo 2 - 0 E.D.P IND. Medellin - - -
India Delhi Senior Division 1 X 2  
2022-05-18 03:30:00 CISF 7 - 1 India Young Sports - - -
Nepal C Division 1 X 2  
2022-05-18 03:45:00 Birgunj Youth Academy 0 - 4 Pulchowk SC - - -
Mongolia Premier League 1 X 2  
2022-05-18 05:00:00 Khangarid Klub 0 - 3 Erchim - - -
Ethiopia Premier League 1 X 2  
2022-05-18 07:00:00 Welkite Ketema 1 - 2 Sebeta City - - -
Nepal C Division 1 X 2  
2022-05-18 07:00:00 Planning Boys United 3 - 1 RC32 Football Academy - - -
Romania Liga 1 Women 1 X 2  
2022-05-18 08:00:00 Independenta Baia Mare (w) 1 - 0 Banat Girls (w) - - -
Mongolia Premier League 1 X 2  
2022-05-18 08:00:00 BCH Lions 2 - 5 FC Ulaanbaatar - - -
Australia FFA Cup 1 X 2  
2022-05-18 08:30:00 Edgeworth Eagles FC 2 - 2 Weston Workers FC - - -
2022-05-18 08:30:00 West Canberra Wanderers 3 - 3 OConnor Knights - - -
Southeast Asian Games Women 1 X 2  
2022-05-18 08:30:00 Thailand (w) 3 - 0 Philippines (w) - - -
India Senior League 1 X 2  
2022-05-18 08:45:00 Indian Bank 2 - 2 Chennai Customs - - -
Turkey A2 League U19 1 X 2  
2022-05-18 09:00:00 Istanbulspor U19 1 - 1 Altinordu U19 - - -
2022-05-18 09:00:00 Kocaelispor U19 3 - 1 Denizlispor U19 - - -
Australia FFA Cup 1 X 2  
2022-05-18 09:00:00 Adamstown Rosebuds FC 1 - 2 Lake Macquarie - - -
2022-05-18 09:00:00 Maitland 6 - 0 Lambton Jarvis - - -
2022-05-18 09:00:00 Whittlesea United 4 - 0 Upfield SC - - -
2022-05-18 09:00:00 St George City FA 4 - 2 Dulwich Hill SC - - -
Australia Northern NSW Premier League 1 X 2  
2022-05-18 09:00:00 Toronto Awaba 0 - 1 New Lambton FC - - -
Australia A-League 1 X 2  
2022-05-18 09:05:00 Adelaide United 0 - 0 Melbourne City - - -
Australia FFA Cup 1 X 2  
2022-05-18 09:30:00 Bentleigh greens 3 - 0 St Albans Saints - - -
2022-05-18 09:30:00 Caboolture FC 0 - 4 Moreton Bay United - - -
2022-05-18 09:30:00 Broadbeach United 3 - 3 Western Pride - - -
2022-05-18 09:45:00 Redlands United FC 1 - 1 Sunshine Coast FC - - -
2022-05-18 09:45:00 Blacktown City Demons 2 - 1 Sutherland Sharks - - -
Korea League 1 X 2  
2022-05-18 10:00:00 Pohang Steelers 0 - 1 Jeonbuk Hyundai Motors - - -
2022-05-18 10:00:00 Ulsan Hyundai FC 1 - 0 Jeju United - - -
J-League Division 2 1 X 2  
2022-05-18 10:00:00 Omiya Ardija 0 - 1 Grulla Morioka - - -
J-League Division 1 1 X 2  
2022-05-18 10:00:00 Vissel Kobe 0 - 1 Kawasaki Frontale - - -
J-League Division 3 1 X 2  
2022-05-18 10:00:00 FC Gifu 3 - 0 Gainare Tottori - - -
J-League Cup 1 X 2  
2022-05-18 10:00:00 Gamba Osaka 1 - 3 Kashima Antlers - - -
2022-05-18 10:00:00 Oita Trinita 3 - 3 Cerezo Osaka - - -
2022-05-18 10:00:00 Shimizu S-Pulse 2 - 1 Hiroshima Sanfrecce - - -
2022-05-18 10:00:00 Tokushima Vortis 0 - 2 Nagoya Grampus - - -
2022-05-18 10:00:00 Consadole Sapporo 1 - 1 Sagan Tosu - - -
2022-05-18 10:00:00 Kashiwa Reysol 0 - 1 Kyoto Sanga - - -
2022-05-18 10:00:00 FC Tokyo 0 - 0 Avispa Fukuoka - - -
2022-05-18 10:00:00 Shonan Bellmare 1 - 0 Jubilo Iwata - - -
Ethiopia Premier League 1 X 2  
2022-05-18 10:00:00 Defence Force FC 1 - 2 Fasil Kenema - - -
Australia FFA Cup 1 X 2  
2022-05-18 10:10:00 Waverley Old Boys 1 - 1 Wollongong Wolves - - -
Nepal C Division 1 X 2  
2022-05-18 10:15:00 Khalibari Youth FC 1 - 2 Mahabir Club - - -
Korea League 1 X 2  
2022-05-18 10:30:00 Gangwon FC 1 - 0 FC Seoul - - -
2022-05-18 10:30:00 Seongnam FC 2 - 2 Suwon FC - - -
J-League Division 1 1 X 2  
2022-05-18 10:30:00 Urawa Red Diamonds 3 - 3 Yokohama Marinos - - -
K League Challenge League 1 X 2  
2022-05-18 10:30:00 Ansan Greeners FC 0 - 1 Chungnam Asan - - -
2022-05-18 10:30:00 Bucheon FC 1995 0 - 1 Gyeongnam FC - - -
Hungary U19 A League 1 X 2  
2022-05-18 11:00:00 Kecskemeti TE U19 2 - 1 NergihasaU19 - - -
AFC Cup 1 X 2  
2022-05-18 11:00:00 Gokulam Kerala FC 4 - 2 ATK Mohun Bagan - - -
Thai FA Cup 1 X 2  
2022-05-18 11:00:00 BEC Tero Sasana 1 - 2 Nakhon Ratchasima - - -
Mongolia Premier League 1 X 2  
2022-05-18 11:00:00 Khovd 2 - 5 SP Falcons - - -
Australia FFA Cup 1 X 2  
2022-05-18 11:00:00 Mandurah City 1 - 1 Inglewood United - - -
India Delhi Senior Division 1 X 2  
2022-05-18 11:15:00 Shakti FC 3 - 1 Youngsters Delhi - - -
Russia Division 2 1 X 2  
2022-05-18 11:30:00 Dinamo Barnaul 3 - 0 Nosta Novotroitsk - - -
Uzbek League 1 X 2  
2022-05-18 11:45:00 Kuruvchi Kokand Qoqon 1 - 1 Pakhtakor - - -
2022-05-18 11:45:00 Termez Surkhon 2 - 4 Sogdiana Jizak - - -
Southeast Asian Games Women 1 X 2  
2022-05-18 12:00:00 Vietnam (w) 1 - 0 Myanmar (w) - - -
Thai FA Cup 1 X 2  
2022-05-18 12:00:00 Suphanburi FC 2 - 3 Buriram United - - -
Italy Serie D 1 X 2  
2022-05-18 12:00:00 ASD Muravera 1 - 3 Gladiator - - -
Australia FFA Cup 1 X 2  
2022-05-18 12:00:00 Bayswater City 10 - 1 Kingsley Westside - - -
International Club Friendly 1 X 2  
2022-05-18 12:00:00 Paro FC 1 - 0 Thimphu City - - -
Liga Super Malaysia 1 X 2  
2022-05-18 12:15:00 Johor Darul Takzim 2 - 2 Pahang - - -
Norwegian Junior U19 1 X 2  
2022-05-18 12:30:00 Sogndal U19 4 - 5 Viking U19 - - -
Malawi Premier League 1 X 2  
2022-05-18 12:30:00 Blue Eagles 0 - 0 Civo United - - -
Brazil national youth (U20) Football Championship 1 X 2  
2022-05-18 12:30:00 Confianca SE Youth 1 - 1 AD Frei Paulistano U20 - - -
Turkey 3. Ligi B 1 X 2  
2022-05-18 12:30:00 76 Igdir Belediyespor 3 - 2 Aksarayspor - - -
Saudi Arabia Youth League 1 X 2  
2022-05-18 12:40:00 Al-Fath (Youth) 2 - 2 Al-Ettifaq (Youth) - - -
2022-05-18 12:55:00 Al-Hilal (Youth) 1 - 0 Al Wehda (Youth) - - -
Russia Division 2 1 X 2  
2022-05-18 13:00:00 Irtysh 1946 Omsk 1 - 1 FK Orenburg-2 - - -
Uruguay Reserve League 1 X 2  
2022-05-18 13:00:00 Liverpool Montevideo Reserve 3 - 0 Plaza Colonia Reseves - - -
2022-05-18 13:00:00 Deportivo Maldonado Reserve 2 - 1 CA River Plate Reserves - - -
Ethiopia Premier League 1 X 2  
2022-05-18 13:00:00 Wolaita Dicha 0 - 1 Sidama Bunna - - -
Rwanda cup 1 X 2  
2022-05-18 13:00:00 Trinidad Tobago Police FC 2 - 2 AS Kigali - - -
International Friendly 1 X 2  
2022-05-18 13:00:00 Iran U16 1 - 0 Afghanistan U16 - - -
Italy Serie D 1 X 2  
2022-05-18 13:00:00 Arzachena 2 - 0 Afragolese 1944 - - -
Burundi Cup 1 X 2  
2022-05-18 13:00:00 Aigle Noir 1 - 2 Flambeau du Centre - - -
Cameroon Elite One 1 X 2  
2022-05-18 13:00:00 PWD de Bamenda 1 - 3 Fovu Baham - - -
2022-05-18 13:00:00 Stade Renard de Melong 0 - 0 Union Douala - - -
Turkey 3. Ligi B 1 X 2  
2022-05-18 13:00:00 Iskenderun FK 2 - 1 Yeni Orduspor - - -
Saudi Arabia Youth League 1 X 2  
2022-05-18 13:25:00 Al-Ittihad (Youth) 0 - 0 Al-Faisaly Harmah Youth - - -
Israel Youth League 1 X 2  
2022-05-18 13:30:00 Maccabi Achi Nazareth U19 1 - 2 MS Pardes Hana Karkur U19 - - -
2022-05-18 13:30:00 Hapoel Nof HaGalil U19 4 - 0 Beitar Nes Tubruk U19 - - -
2022-05-18 13:30:00 SC Haifa Robi Shapira U19 0 - 1 Hapoel Haifa U19 - - -
2022-05-18 13:30:00 Football Club Nave Yosef U19 3 - 3 Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 - - -
2022-05-18 13:30:00 Hapoel Qiryat Ono U19 0 - 1 Maccabi Ein Mahal Jamal U19 - - -
2022-05-18 13:30:00 Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 0 - 2 Beitar Shimshon Tel Aviv U19 - - -
2022-05-18 13:30:00 Gadna Tel Aviv U19 2 - 3 Hapoel Jerusalem Malka U19 - - -
2022-05-18 13:30:00 Hakoach Macabi Ramat Gan U19 0 - 1 Maccabi Herzliya U19 - - -
2022-05-18 13:30:00 Hapoel Hod Hasharon U19 0 - 1 Maccabi Yaffo Kabilio U19 - - -
Italy Serie D 1 X 2  
2022-05-18 13:30:00 Carbonia 2 - 0 Vis Artena - - -
Greece Divison C 1 X 2  
2022-05-18 14:00:00 Proodeftiki FC 0 - 0 Makedonikos - - -
Norwegian Junior U19 1 X 2  
2022-05-18 14:00:00 Tromso U19 1 - 3 Valerenga U19 - - -
Professional Tunisian League 1 1 X 2  
2022-05-18 14:00:00 ES Hamam-Sousse 1 - 1 Esperance Sportive Zarzis - - -
2022-05-18 14:00:00 Olympique de Beja 2 - 0 Etoile Metlaoui - - -
Greece Divison C 1 X 2  
2022-05-18 14:00:00 Iraklis Larisas 1 - 3 Rouf FC - - -
2022-05-18 14:00:00 Ilioupoli 1 - 1 Agrotikos Asteras - - -
Italy Serie D 1 X 2  
2022-05-18 14:00:00 Cassino 1 - 1 Insieme Formia - - -
2022-05-18 14:00:00 Cynthiabalonga 7 - 2 ASD Lanusei - - -
2022-05-18 14:00:00 Team Nuova Florida 2 - 1 Aprilia - - -
2022-05-18 14:00:00 AS Ostia Mare 0 - 1 Atletico Uri - - -
2022-05-18 14:00:00 Real Monterotondo 0 - 3 Giugliano - - -
2022-05-18 14:00:00 Sassari Torres 0 - 0 USD Latte Dolce - - -
2022-05-18 14:00:00 ASD San Luca 3 - 3 Santa Maria - - -
2022-05-18 14:00:00 Audace Cerignola 3 - 0 FB Brindisi 1912 - - -
Poland League Women 1 X 2  
2022-05-18 14:00:00 UKS Loczki Wyszkow (W) 3 - 5 GSS Grodzisk Wielkopolski (W) - - -
Paraguayan Division 2 1 X 2  
2022-05-18 14:00:00 Sportivo Iteno 1 - 1 2 de Mayo PJC - - -
Poland Regional Cup 1 X 2  
2022-05-18 14:00:00 Gawin Sleza Wroclaw 4 - 0 Zaglebie Lubin B - - -
Moldova Cup Women 1 X 2  
2022-05-18 14:00:00 Agarista CSF Anenii Noi (W) 4 - 0 FC Belceanka (w) - - -
2022-05-18 14:00:00 CS Noroc (w) 4 - 0 Real Succes-SS11 (w) - - -
Macedonia Cup Women 1 X 2  
2022-05-18 14:00:00 ZFK Kamenica Sasa (w) 4 - 0 ZFK AS Junajted Struga (w) - - -
United Arab Emirates U21 1 X 2  
2022-05-18 14:15:00 Ajman Club U21 1 - 0 Wasl Dubai U21 - - -
2022-05-18 14:15:00 Ittihad Kalba U21 4 - 3 Al Wehda U21(KSA) - - -
2022-05-18 14:15:00 Al Urooba U21 1 - 1 Emirates Club U21 - - -
2022-05-18 14:15:00 Al-Sharjah U21 2 - 1 Baniyas SC U21 - - -
2022-05-18 14:15:00 Al-Jazira(UAE) U21 2 - 1 Khor Fakkan U21 - - -
2022-05-18 14:15:00 Shabab Dubai U21 4 - 1 Al-Dhafra U21 - - -
2022-05-18 14:15:00 Al Ain U21 3 - 2 Al Nasr Dubai U21 - - -
Estonia Champions League 1 X 2  
2022-05-18 14:30:00 Paide Linnameeskond 4 - 2 Trans Narva - - -
Persian Gulf Pro League 1 X 2  
2022-05-18 14:30:00 Nassaji Mazandaran 2 - 1 Persepolis Pakdasht - - -
Cameroon Elite One 1 X 2  
2022-05-18 14:30:00 Colombe du Dja et Lobo 2 - 0 Tonnerre Yaounde - - -
2022-05-18 14:30:00 Fauve Azur Elite 1 - 1 APEJES Academy - - -
2022-05-18 14:40:00 Bamboutos de 0 - 0 New Star De Douala - - -
Ghana Premier League 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 Berekum Chelsea 0 - 0 Medeama SC - - -
2022-05-18 15:00:00 Accra Hearts of Oak 1 - 0 Bibiani Gold Stars - - -
2022-05-18 15:00:00 Legon Cities FC 2 - 1 Ghana Dream FC - - -
2022-05-18 15:00:00 WAFA 0 - 1 Accra Lions - - -
Latvian Higher League 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 Super Nova 0 - 3 FK Spartaks Jurmala - - -
Estonia Champions League 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 Parnu JK Vaprus 1 - 1 Tallinna JK Legion - - -
Latvian Higher League 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 Riga FC 2 - 0 BFC Daugavpils - - -
Czech Republic Cup 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 Synot Slovacko 3 - 1 Sparta Praha - - -
AFC Cup 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 Al-Seeb 1 - 0 Jableh SC - - -
2022-05-18 15:00:00 Al-Riffa 2 - 3 Al-Arabi Club (KUW) - - -
2022-05-18 15:00:00 Teshrin SC 0 - 0 Hilal AL Quds - - -
2022-05-18 15:00:00 Bashundhara Kings 1 - 0 Maziya - - -
Norway NM Cupen 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 Junkeren 1 - 1 Mjolner - - -
Algerian Ligue Professionnelle 1 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 CR Belouizdad 1 - 0 ES Setif - - -
Professional Tunisian League 1 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 Club Africain 0 - 1 ES du Sahel - - -
Poland Division 4 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 Mamry Gizycko 0 - 1 Wikielec - - -
Czech Group D League 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 Opava II 1 - 3 FK Bohumin - - -
Togo Premier Division 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 AS Togo-Port 0 - 2 ASC Kara - - -
Lithuania cup 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 DFK Dainava Alytus 0 - 2 FK Panevezys - - -
2022-05-18 15:00:00 FK Neptunas Klaipeda 0 - 1 FK Zalgiris Vilnius - - -
Cameroon Elite One 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 Coton Sport 3 - 0 Eding Sport FC - - -
2022-05-18 15:00:00 Panthere Sportive du Nde 0 - 1 Canon Yaounde - - -
Croatia 3.Division 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 Trnje 3 - 1 NK Zagorec Krapina - - -
2022-05-18 15:00:00 NK Vrbovec 4 - 1 NK Tresnjevka - - -
2022-05-18 15:00:00 HNK Segesta Sisak 0 - 1 NK Maksimir - - -
2022-05-18 15:00:00 Tekstilac Ravnice 1 - 1 NK Mladost Petrinja - - -
2022-05-18 15:00:00 NK Vrapce 2 - 1 NK Lucko - - -
2022-05-18 15:00:00 GAJ Mace 6 - 2 Zagreb Hask - - -
2022-05-18 15:00:00 NK Udarnik Kurilovec 1 - 1 DUGO SELO - - -
International Club Friendly 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 SFK 2000 Sarajevo (w) 4 - 1 ZFNK Emina (W) - - -
Sweden U19 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 Djurgardens U19 4 - 4 Helsingborg IF U19 - - -
Bosnia Herzegovina Regional Cup 1 X 2  
2022-05-18 15:00:00 FK Krupa 2 - 0 Rudar Prijedor - - -
Nicaragua Women 1 X 2  
2022-05-18 15:20:00 Real Esteli (W) 2 - 0 Juventus Managua (W) - - -
Slovakia 3.Liga 1 X 2  
2022-05-18 15:30:00 Cadca 1 - 5 Rakytovce - - -
2022-05-18 15:30:00 Novohrad Lucenec 0 - 0 Jednota Banova - - -
2022-05-18 15:30:00 SKM Liptovsky Hradok 1 - 1 TJ Banik Kalinovo - - -
2022-05-18 15:30:00 Liptovska Stiavnica 1 - 3 TJ Tatran Oravske Vesele - - -
2022-05-18 15:30:00 FTC Filakovo 1 - 0 Dolny Kubin - - -
2022-05-18 15:30:00 Tatran Krasno nad Kysucou 1 - 0 SK Pramen Kovacova - - -
2022-05-18 15:30:00 MFK Zarnovica 1 - 2 FK Podkonice - - -
2022-05-18 15:30:00 Rimavska Sobota 0 - 1 Fomat Martin - - -
Finland Kolmonen 1 X 2  
2022-05-18 15:30:00 EIF Academy 3 - 2 BK-46 Karis Karjaa - - -
2022-05-18 15:30:00 RPS Lions 0 - 3 KJP - - -
Czech Republic 5. Ligy 1 X 2  
2022-05-18 15:30:00 SK Olympia Rajecko 2 - 0 Bosonohy - - -
International Club Friendly 1 X 2  
2022-05-18 15:30:00 Sparta Praha (w) 0 - 2 Slavia Praha (w) - - -
Saudi Arabia Division 1 1 X 2  
2022-05-18 15:59:00 Hajer 2 - 0 Al-Qadasiya - - -
Finland - Kakkonen Lohko 1 X 2  
2022-05-18 15:59:00 VIFK 5 - 2 GBK Kokkola - - -
Estonia Teine Liiga 1 X 2  
2022-05-18 15:59:00 JK Tallinna Kalev II 1 - 5 Tabasalu Charma - - -
Bosnia and Herzegovina Premier League 1 X 2  
2022-05-18 15:59:00 NK Siroki Brijeg 0 - 1 FK Tuzla City - - -
2022-05-18 15:59:00 FK Zeljeznicar 0 - 0 Borac Banja Luka - - -
Botola 2 1 X 2  
2022-05-18 15:59:00 Renaissance Zmamra 2 - 1 Maghrib Association Tetouan - - -
Norway NM Cupen 1 X 2  
2022-05-18 15:59:00 Rade 0 - 0 Fredrikstad - - -
2022-05-18 15:59:00 Ullern FC 3 - 0 Asker - - -
2022-05-18 15:59:00 Baerum SK 1 - 1 Kvik Halden - - -
2022-05-18 15:59:00 Skjetten Fotball 0 - 3 Ullensaker/Kisa IL - - -
2022-05-18 15:59:00 Brumunddal 0 - 0 Strommen - - -
2022-05-18 15:59:00 Pors Grenland 2 - 3 FK Arendal - - -
2022-05-18 15:59:00 Traff 3 - 3 Vard Haugesund - - -
2022-05-18 15:59:00 Os Turn Fotball 5 - 5 Asane Fotball - - -
2022-05-18 15:59:00 Bremnes IL 2 - 5 Oygarden FK - - -
2022-05-18 15:59:00 Voss 0 - 7 Brann - - -
2022-05-18 15:59:00 SK Herd 0 - 2 Molde - - -
2022-05-18 15:59:00 SK Trygg Lade 1 - 2 Levanger FK - - -
2022-05-18 15:59:00 Orkla 3 - 6 Stjordals Blink - - -
2022-05-18 15:59:00 Finnsnes 2 - 4 Tromsdalen - - -
Women Norway Cupen 1 X 2  
2022-05-18 15:59:00 Viking (W) 1 - 3 Avaldsnes (w) - - -
Turkey A2 League U19 1 X 2  
2022-05-18 15:59:00 Fenerbahce U19 1 - 2 Galatasaray U19 - - -
Poland Division 4 1 X 2  
2022-05-18 15:59:00 Unia Kosztowy 0 - 2 Ks Unia Dabrowa Gornicza - - -
Tanzania Ligue 1 1 X 2  
2022-05-18 15:59:00 Azam 1 - 1 Simba Sports Club - - -
Gambia Division 2 1 X 2  
2022-05-18 15:59:00 Kanifing East FC 1 - 0 Kiang West FC - - -
2022-05-18 15:59:00 Immigration FC 0 - 0 Bombada FC - - -
International Friendly 1 X 2  
2022-05-18 15:59:00 Tajikistan U16 0 - 2 Uzbekistan U16 - - -
Spain Youth League 1 X 2  
2022-05-18 15:59:00 CF Juventud Laguna U19 2 - 2 Union Viera CF U19 - - -
Norway NM Cupen 1 X 2  
2022-05-18 15:59:00 Bossekop 0 - 2 Alta - - -
Women Norway Cupen 1 X 2  
2022-05-18 15:59:00 Fart (w) 0 - 9 Valerenga (w) - - -
2022-05-18 15:59:00 Grei (w) 0 - 2 Kolbotn (w) - - -
2022-05-18 15:59:00 De Lude Fu Overseas (w) 0 - 12 SK Brann (W) - - -
2022-05-18 15:59:00 Tynset (w) 0 - 12 LSK Kvinner (w) - - -
Croatia Regional Cup 1 X 2  
2022-05-18 15:59:00 NK Dubrava Zagreb 3 - 1 Kustosija - - -
Senegal FA Cup 1 X 2  
2022-05-18 15:59:00 Ajel De Rusfique 0 - 0 Generation Foot - - -
2022-05-18 15:59:00 Amitie FC 0 - 3 ASC Linguere - - -
2022-05-18 15:59:00 ASC Yeggo 1 - 3 Thies FC - - -
Saudi Arabia Division 1 1 X 2  
2022-05-18 16:10:00 Al-Draih 1 - 2 AL-jeel - - -
2022-05-18 16:20:00 Al-Ameade 1 - 1 Al-Jabalain - - -
Estonia Champions League 1 X 2  
2022-05-18 16:30:00 Nomme JK Kalju 0 - 1 Levadia Tallinn - - -
Danish 1st Division 1 X 2  
2022-05-18 16:30:00 Helsingor 1 - 2 Lyngby - - -
2022-05-18 16:30:00 Hvidovre IF 3 - 1 Fredericia - - -
2022-05-18 16:30:00 Nykobing FC 0 - 1 AC Horsens - - -
2022-05-18 16:30:00 Esbjerg 2 - 3 Fremad Amager - - -
Norway NM Cupen 1 X 2  
2022-05-18 16:30:00 Nordstrand 0 - 1 Frigg - - -
Slovakia 3.Liga 1 X 2  
2022-05-18 16:30:00 SFM Senec 1 - 0 Kalinkovo - - -
Women Norway Cupen 1 X 2  
2022-05-18 16:30:00 Runar (w) 0 - 8 Roa (w) - - -
Saudi Arabia Division 1 1 X 2  
2022-05-18 16:45:00 Al-Orubah 1 - 1 Al-Akhdoud - - -
Holland Eerste Divisie 1 X 2  
2022-05-18 16:45:00 Excelsior SBV 3 - 0 Heracles Almelo - - -
Sweden Superettan 1 X 2  
2022-05-18 17:00:00 Utsiktens BK 2 - 2 Landskrona BoIS - - -
2022-05-18 17:00:00 Skovde AIK 0 - 0 Orebro - - -
2022-05-18 17:00:00 Vasteras SK FK 2 - 2 Jonkopings Sodra IF - - -
2022-05-18 17:00:00 Orgryte 1 - 2 Trelleborgs FF - - -
Sweden Div 3 Mellersta 1 X 2  
2022-05-18 17:00:00 Forsbacka IK 2 - 0 Sandvikens AIK FK - - -
2022-05-18 17:00:00 Asarums IF FK 0 - 2 Kristianstads FF - - -
Faroe Islands Cup 1 X 2  
2022-05-18 17:00:00 HB Torshavn 2 - 1 AB Argir - - -
Norway NM Cupen 1 X 2  
2022-05-18 17:00:00 Lokomotiv Oslo 1 - 2 Eidsvold Turn - - -
2022-05-18 17:00:00 Harstad 2 - 1 Senja - - -
Northern German state premier league - bayern 1 X 2  
2022-05-18 17:00:00 BSV Rehden 1 - 0 SV Meppen - - -
Schleswig Holstein Liga 1 X 2  
2022-05-18 17:00:00 Dornbreite Lubeck 2 - 0 TSV Kronshagen - - -
Mali Premiere Division 1 X 2  
2022-05-18 17:00:00 Real Bamako 0 - 0 Djoliba - - -
Brazil national youth (U20) Football Championship 1 X 2  
2022-05-18 17:00:00 Volta Redonda U20 2 - 2 Bangu U20 - - -
Northern German state premier league - bayern 1 X 2  
2022-05-18 17:00:00 TUS Maccabi 3 - 0 Berlin Hilalspor - - -
Cameroon Elite One 1 X 2  
2022-05-18 17:00:00 Yong Sports Academy 0 - 2 Les Astres FC - - -
Women Norway Cupen 1 X 2  
2022-05-18 17:00:00 Ullensaker/Kisa IL (W) 0 - 4 Lyn (w) - - -
Botola Pro 1 1 X 2  
2022-05-18 17:15:00 Maghreb Fez 1 - 1 Wydad Casablanca - - -
Denmark Youth U19 1 X 2  
2022-05-18 17:30:00 Esbjerg U19 2 - 2 Odense BK U19 - - -
Iceland Women's Premier League 1 X 2  
2022-05-18 17:30:00 Trottur Reykjavik (w) 4 - 1 Thor KA Akureyri (w) - - -
Faroe Islands Cup 1 X 2  
2022-05-18 17:30:00 KI Klaksvik 3 - 0 IF Fuglafjordur - - -
Norway NM Cupen 1 X 2  
2022-05-18 17:30:00 Gjovik Lyn 1 - 1 Raufoss - - -
Women Norway Cupen 1 X 2  
2022-05-18 17:30:00 Ovrevoll Hosle(w) 4 - 3 Honefoss (w) - - -
Austria Landesliga 1 X 2  
2022-05-18 17:30:00 UFC Altenmarkt 0 - 0 SV Strasswalchen - - -
Schleswig Holstein Liga 1 X 2  
2022-05-18 17:30:00 TSV Bordesholm 1 - 2 SV Todesfelde - - -
Germany Oberliga NOFV 1 X 2  
2022-05-18 17:30:00 Eintracht Trier 0 - 0 TUS Mechtersheim - - -
Schleswig Holstein Liga 1 X 2  
2022-05-18 17:30:00 VfB L├╝beck II 3 - 3 SV Frisia 03 - - -
Women Norway Cupen 1 X 2  
2022-05-18 17:30:00 Odd BK (W) 0 - 1 Stabaek (w) - - -
Faroe Islands Cup 1 X 2  
2022-05-18 17:45:00 TB/FCS/Royn 1 - 4 07 Vestur Sorvagur - - -
Saudi Arabia Division 1 1 X 2  
2022-05-18 18:00:00 Najran SC 3 - 0 Bisha FC - - -
Italian Serie B 1 X 2  
2022-05-18 18:00:00 Brescia 1 - 2 Monza - - -
Egyptian Premier League 1 X 2  
2022-05-18 18:00:00 NBE SC 0 - 0 Al Ahly SC - - -
Belgian First Amateur Division 1 X 2  
2022-05-18 18:00:00 Royal Knokke 0 - 2 FCV Dender EH - - -
2022-05-18 18:00:00 RFC de Liege 4 - 0 Dessel Sport - - -
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 1 X 2  
2022-05-18 18:00:00 Goncalense 0 - 0 CFRJ Marica RJ - - -
Germany Oberliga NOFV 1 X 2  
2022-05-18 18:00:00 international Leipzig FC 0 - 3 Wacker Nordhausen - - -
Spain Youth League 1 X 2  
2022-05-18 18:00:00 Atletico de Madrid U19 1 - 0 Alcorcon U19 - - -
Brazil U20 Cup 1 X 2  
2022-05-18 18:00:00 EC Prospera U20 0 - 6 Criciuma SC (Youth) - - -
Brazil Campeonato Paulista Youth 1 X 2  
2022-05-18 18:00:00 America SP (Youth) 1 - 0 Tanabi SP (Youth) - - -
2022-05-18 18:00:00 GD Saocarlense Youth 2 - 2 XV de Jau (Youth) - - -
2022-05-18 18:00:00 CA Metropolitano U20 2 - 2 Colorado Caieiras SP Youth - - -
2022-05-18 18:00:00 Noroeste (Youth) 3 - 0 Sao Carlos (Youth) - - -
2022-05-18 18:00:00 SKA Brasil Youth 2 - 1 OSTO youth team - - -
2022-05-18 18:00:00 CA Taquaritinga SP U20 0 - 3 Ferroviaria SP (Youth) - - -
2022-05-18 18:00:00 Votuporanguense (Youth) 1 - 2 Mirassol FC Youth - - -
2022-05-18 18:00:00 Assisense SP U20 0 - 4 Aracatuba SP Youth - - -
2022-05-18 18:00:00 Independente SP Youth 2 - 2 Capivariano FC SP Youth - - -
2022-05-18 18:00:00 Paulista (Youth) 2 - 3 Guarani SP (Youth) - - -
2022-05-18 18:00:00 Portuguesa (Youth) 1 - 1 Ibrachina Youth - - -
2022-05-18 18:00:00 Olimpia SP U20 0 - 3 Monte Azul SP (Youth) - - -
2022-05-18 18:00:00 Francana Youth 0 - 0 Inter Bebedouro SP Youth - - -
Iceland U19 League 1 X 2  
2022-05-18 18:00:00 Fram/Ulfarnir U19 5 - 2 Keflavik U19 - - -
Brazil Campeonato Paulista Youth 1 X 2  
2022-05-18 18:00:00 Sharjah Brasil U20 2 - 1 Salto SP U20 - - -
2022-05-18 18:00:00 Comercial FC U20 0 - 2 Botafogo-SP (Youth) - - -
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 1 X 2  
2022-05-18 18:00:00 Artsul RJ 1 - 1 Volta Redonda - - -
Liga Nacional de Guatemala 1 X 2  
2022-05-18 18:00:00 Malacateco 1 - 1 C.S.D. Comunicaciones - - -
Belgium Second Amateur Divisio 1 X 2  
2022-05-18 18:00:00 Lyra-Lierse Berlaar 2 - 2 Spouwen Mopertingen - - -
Mexico Liga TDP 1 X 2  
2022-05-18 18:00:00 Guerreros DD 0 - 1 Chilpancingo - - -
Brazil national youth (U20) Football Championship 1 X 2  
2022-05-18 18:30:00 Aragoiania U20 4 - 2 Rioverdense U20 - - -
England League 2 1 X 2  
2022-05-18 18:45:00 Northampton Town 0 - 1 Mansfield Town - - -
Northern Ireland Women's Super 1 X 2  
2022-05-18 18:45:00 Cliftonville LFC (w) 8 - 0 Mid Ulster (w) - - -
2022-05-18 18:45:00 Derry City (w) 1 - 3 Linfield (w) - - -
2022-05-18 18:45:00 Sion Swifts (w) 1 - 1 Glentoran (w) - - -
San Marino League 1 X 2  
2022-05-18 18:45:00 SP La Fiorita 2 - 1 S.S Pennarossa - - -
2022-05-18 18:45:00 Tre Penne 1 - 0 Tre Fiori - - -
Ireland Leinster Senior League 1 X 2  
2022-05-18 18:45:00 Rockmount 3 - 0 University College Cork - - -
Republic of Ireland Amateur Cup 1 X 2  
2022-05-18 18:45:00 Glebe North FC 0 - 1 St. Mochtas - - -
Brazil U20 Cup 1 X 2  
2022-05-18 18:45:00 Hidrolandense U20 2 - 0 Atletas de Jesus U20 - - -
Brazil national youth (U20) Football Championship 1 X 2  
2022-05-18 18:50:00 Jardim America U20 3 - 1 Belavistense U20 - - -
Faroe Islands Cup 1 X 2  
2022-05-18 19:00:00 B36 Torshavn 0 - 2 Vikingur Gotu - - -
Northern Ireland Women's Super 1 X 2  
2022-05-18 19:00:00 Crusaders Newtownabbey Strikers (w) 5 - 2 Lisburn (w) - - -
UEFA Europa League 1 X 2  
2022-05-18 19:00:00 Eintracht Frankfurt 1 - 1 Glasgow Rangers - - -
AFC Cup 1 X 2  
2022-05-18 19:00:00 Al-Ansar (LIB) 1 - 1 Al Kuwait SC - - -
2022-05-18 19:00:00 Shbab Alkhaleel 0 - 3 Dhufar - - -
2022-05-18 19:00:00 Al-Nejmeh 1 - 1 East Riffa - - -
Paraguayan Division 2 1 X 2  
2022-05-18 19:00:00 Rubio nu 0 - 1 River Plate (PAR) - - -
Iceland Women's Premier League 1 X 2  
2022-05-18 19:15:00 Afturelding (w) 1 - 3 Stjarnan Gardabaer (w) - - -
Ecuador Campeonato Serie B 1 X 2  
2022-05-18 20:00:00 CD Puerto Quito 1 - 0 SC Imbabura - - -
Iceland 4 Deild 1 X 2  
2022-05-18 20:00:00 Lettir Reykjavik 1 - 4 IBU Uppsveitir - - -
2022-05-18 20:00:00 KFR Hvolsvollur 3 - 3 Golfklubbur Grindavikur - - -
2022-05-18 20:00:00 KRIA 1 - 10 Hviti Riddarinn - - -
2022-05-18 20:00:00 Berserkir Midas 4 - 1 KB Breidholt - - -
Primera Division de El Salvador 1 X 2  
2022-05-18 20:30:00 CD Platense Municipal Zacatecoluca 1 - 0 Alianza San Salvador - - -
Brasileiro, Serie C 1 X 2  
2022-05-18 21:00:00 Campinense 0 - 0 Ypiranga(RS) - - -
Copa Libertadores 1 X 2  
2022-05-18 22:00:00 Atletico Paranaense 2 - 0 Libertad - - -
2022-05-18 22:00:00 Nacional Montevideo 2 - 3 Velez Sarsfield - - -
2022-05-18 22:00:00 Palmeiras 1 - 0 Club Sport Emelec - - -
Brazil Serie D 1 X 2  
2022-05-18 22:00:00 Nova Venecia FC 2 - 0 Vilavelhense - - -
Conmebol - Copa Sudamericana 1 X 2  
2022-05-18 22:15:00 CA River Plate 1 - 2 Cuiaba - - -
2022-05-18 22:15:00 Ayacucho Futbol Club 0 - 2 Everton CD - - -
Columbia women's League 1 X 2  
2022-05-18 22:45:00 America de Cali (w) 2 - 0 Junior (w) - - -
USL Championship 1 X 2  
2022-05-18 23:00:00 Miami FC 1 - 1 Detroit City - - -
USA Women 1 X 2  
2022-05-18 23:00:00 North Carolina (w) 1 - 2 Orlando Pride (w) - - -
USA National Premier Soccer League 1 X 2  
2022-05-18 23:00:00 Charlotte Independ B 0 - 0 North Carolina FC U23 - - -
2022-05-18 23:00:00 Tampa Bay United 0 - 1 The Villages - - -
2022-05-18 23:00:00 Charlotte Independence 2 0 - 0 North Carolina FC II - - -
Brazil Serie D 1 X 2  
2022-05-18 23:00:00 Coruripe Al 4 - 0 CEO AL - - -
USA Major League Soccer 1 X 2  
2022-05-18 23:30:00 Philadelphia Union 0 - 0 Inter Miami CF - - -
2022-05-18 23:30:00 DC United 0 - 2 New York City Football Club - - -
2022-05-18 23:30:00 New York Red Bulls 3 - 3 Chicago Fire - - -
USA Women 1 X 2  
2022-05-18 23:30:00 Racing Louisville (W) 1 - 0 San Diego Wave (W) - - -
USA National Premier Soccer League 1 X 2  
2022-05-18 23:30:00 Charlotte Independence 1 - 2 Northern Colorado - - -
2022-05-18 23:30:00 West Chester United 1 - 3 Reading United - - -
Brasileiro, Serie C 1 X 2  
2022-05-18 23:30:00 Vitoria BA 0 - 1 Botafogo PB - - -
USA Women Premier League 1 X 2  
2022-05-18 23:30:00 Midwest United (W) 4 - 2 Kalamazoo FC (W) - - -
El Salvador Reserves League 1 X 2  
2022-05-18 23:45:00 Santa Tecla U20 1 - 1 CD Aguila Reserves - - -